وضعیت عمومی مهاجر خوب است

معاون استاندار گلستان کرونایی شد

معاون استاندار گلستان کرونایی شد گلستان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان هم که در ایام اخیر در جلسات مختلف و فشرده ای حضور پیدا کرده و بر لزوم تزریق دوز سوم و واکسیناسیون عمومی تاکید کرده بود مورد حمله ویروس کرونا قرار گرفت.


ویروس کرونا هر چند در روزها و ماههای اخیر کمی کم فروغ تر و بی جان شده و صدای خس خس نفسهای بریده بریده اش به گوش می رسد و انگار در جنگ با واکسن ها کم کم دارد خسته شده و از پای در می آید اما همچنان در کمین مردمان این کره خاکی بمحض آنکه فرصتی به دست آورد می تازد و زهر خویش را می ریزد.
هرچند به علت واکسینه شدن اغلب مردم گرفتار شدن به این بیماری در ایام اخیر با خطرات جانی کم تری رو به روست، اما انتظار می رود مردم عزیز ضمن تزریق دوز سوم واکسن به سلامت و ایمنی خود و جامعه کمک کنند تا هرچه سریعتر از شر این ویروس منحوس خلاصی پیدا نماییم.
جدیدترین موطن ویروس کرونا در استان گلستان در بین مسؤلان و مدیران بدن سیدعلی مهاجر، معاون سیاسی و امنیتی استاندار گلستان است که انگار ویروس کرونا سخنان او را در جلسات ستاد کرونا در جهت کوشش برای ریشه کن شدن این بیماری برنتابیده و به شکلی گوشه چشمی هم به این مدیر گلستانی نشان داده است.
سیدعلی مهاجر که روز گذشته به صورت قطعی ابتلای وی به بیماری کرونا قطعی شده است، هم اکنون وضعیت عمومی نسبتا مساعدی داشته و درحال درمان و طی دوره نقاهت است و مسئولیت های خویش را به صورت پیوسته در قرنطینه به انجام می رساند.
منبع:

1400/10/16
11:55:38
5.0 / 5
233
تگهای خبر: ایمنی , بیمار , بیماری , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
آقای هویج - رژیم غذایی لاغری

mrhavij.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آقای هویج محفوظ است

آقای هویج

رژیم غذایی لاغری