تایید ۲۷۴ پرونده شهدای مدافع سلامت

تایید ۲۷۴ پرونده شهدای مدافع سلامت به گزارش آقای هویج، مدیرکل منابع انسانی وزارت بهداشت اعلام نمود: از 478 مورد پرونده تا حالا 274 پرونده به عنوان شهدای خدمت(شهدای مدافع سلامت) توسط کمیته ملی تائید شده است.


به گزارش آقای هویج به نقل از ایسنا، چهل و سومین نشست دبیرخانه کمیته ملی تعیین مصادیق شهید خدمت با حضور مشاور وزیر در امور شاهد و ایثارگر، رئیس مرکز حراست، مدیرکل بازرسی، مدیرکل منابع انسانی، نمایندگان سازمان های اداری و استخدامی، برنامه وبودجه و بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور در اداره کل منابع انسانی وزارت بهداشت برگزار شد.
دکتر احمدی، مشاور وزیر در امور شاهد و ایثارگر بابیان این که ارائه ی خدمت خوب و مطلوب، سرلوحه جامعه ایثار و شهادت است، اظهار داشت: مدل عافیت طلبی و مسئولیت طلبی هیچ وقت خواسته شهدا و جامعه ایثارگری نبوده و خانواده شهدا و ایثارگران نیز امروز در همان مسیر هستند.
دکتر فرزانه، رئیس مرکز حراست وزارت بهداشت نیز در این نشست عنوان کرد: همه موظف هستیم برای نسل های آینده روحیه جهاد، شهادت طلبی و ایثارگری را حفظ نماییم، کادر سلامت در تمام مراحل پیروزی انقلاب، دفاع مقدس، دفاع از حرم و همینطور اپیدمی کرونا ایثار و فداکاری خویش را به همگان ثابت کردند.
دکتر رحیم نیا، مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات وزارت بهداشت اظهار داشت: روحیه ایثارگری ریشه در فرهنگ عاشورا دارد، کادر سلامت با آنکه هیچ شناختی از ویروس مرموز کرونا در دنیا وجود نداشت، با تمام توان از جان خود برای محافظت از مردم کشور مایه گذاشتند و شهدای زیادی را تقدیم این راه کردند.
برپایه گزارش وبدا، دکتر مرادی مدیرکل منابع انسانی وزارت بهداشت نیز اظهار نمود: اقدامات لازم بر مبنای آئین نامه و دستورالعمل های مربوطه نسبت به بررسی پرونده های واصله به دبیرخانه کمیته ملی تعیین مصادیق شهید خدمت انجام شده است و از تعداد ۴۷۸ مورد پرونده واصله تابحال ۲۷۴ پرونده بعنوان شهدای خدمت(شهدای مدافع سلامت) توسط کمیته ملی تائید شده است.
منبع:

1401/08/06
14:03:26
5.0 / 5
185
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
آقای هویج - رژیم غذایی لاغری

Mr.Havij
mrhavij.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آقای هویج محفوظ است

آقای هویج

رژیم غذایی لاغری