بازدید از پروژه بیمارستانی مهدی كلینیك

منصوری: پروژه بر زمین مانده نداریم

منصوری: پروژه بر زمین مانده نداریم به گزارش آقای هویج، معاون اجرایی رئیس جمهور اظهار داشت: پروژه های بهداشتی و درمانی درحال پیگیری است و پروژه بر زمین مانده نداریم.


به گزارش آقای هویج به نقل از ایسنا، محسن منصوری بامداد امروز در مراسم بازدید از پروژه بیمارستانی مهدی کلینیک تهران، اظهار داشت: این پروژه یک پروژه بزرگ نه فقط برای تهران بلکه برای کل کشور است. بهره بردار اصلی این پروژه، مردمی از قشر کم برخوردار کشور هستند.
وی در ادامه با اشاره به اینکه دولت سیزدهم برای سامان دادن به پروژه های بهداشت و درمان عزم دارد، افزود: دولت از ظرفیت سفرهای استانی برای تکمیل پروژه های نیمه کاره استفاده می نماید. در سال قبل بیش از ۳۹۰ مصوبه به اعتبار بیش از ۳۵ هزار میلیارد در بخش بهداشت و درمان در کل کشور در نظر گرفته شده که ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان سهم استان تهران است.
منصوری با اشاره به تلاش دولت برای تکمیل بیمارستان شهرستان های استان تهران، اضافه کرد: پروژه های بهداشتی و درمانی درحال پیگیری است و پروژه بر زمین مانده نداریم و این نشان میدهد که عزم دولت برای کمک پروژه های بهداشتی و درمانی جزم است و اگر این پروژه های درمانی را به سرانجام برسانیم وزن اعتبارات را باید به سمت پروژه های بهداشتی و پیش گیری از درمان ببریم.
وی با اشاره به مراحل تکمیل این پروژه، اشاره کرد: انصافا خوب کار شده است و باید از خیرین تشکر کرد. وعده ما برای افتتاح کامل پروژه در دهه فجر است و ان شاءالله طبقه به طبقه و فاز به فاز این مجتمع تکمیل می شود.
معاونت اجرائی رییس جمهور اظهار داشت: قسمتی از اعتبار ۴۵۰ میلیاردی که در مسافرت استانی برای این مجتمع مصوب شد، پرداخت شده است و ان شاءالله مابقی هم پرداخت می شود. ما باید بحث همراه سرا هم که سال هاست مطرح است را نیز به سرانجام برسانیم.1401/08/30
12:52:43
5.0 / 5
333
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
آقای هویج - رژیم غذایی لاغری

Mr.Havij
mrhavij.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آقای هویج محفوظ است

آقای هویج

رژیم غذایی لاغری