طی هفته آینده صورت می گیرد

اعزام نمایندگانی از وزارت بهداشت برای بررسی نیازهای بهداشتی و درمانی دشت آزادگان

اعزام نمایندگانی از وزارت بهداشت برای بررسی نیازهای بهداشتی و درمانی دشت آزادگان آقای هویج: وزیربهداشت از اعزام نمایندگانی از این وزارتخانه در هفته آینده برای بررسی نیازهای بهداشتی و درمانی دشت آزادگان در استان خوزستان اطلاع داد.


به گزارش آقای هویج به نقل از ایسنا، دكتر سیدحسن هاشمی در مراسم بهره برداری از بیمارستان شهدای صنعت نفت دشت آزادگان، اظهار نمود: هفته آینده هیاتی از وزارت بهداشت به منظور بررسی نیازهای بهداشتی و درمانی دشت آزادگان، اعزام می شوند. هم اكنون بخش عمده ای از جوانان این شهرستان بیكار و برای اعضای خانواده خود به دنبال شغل هستند.
وی ادامه داد: مردم تصور می كنند هر وزیری اختیارات بی حد و حصری دارد، اما استخدام در حیطه اختیارات سازمان امور استخدامی است و باید معاون رییس جمهور دستور آن را صادر كند. بودجه مورد نیاز آن هم پس از تصویب مجلس، باید توسط سازمان برنامه و بودجه تامین گردد. كار اصلی ما در وزارت بهداشت تربیت پزشك، پرستار، نیروی آزمایشگاه، ماما و كادر بهداشتی و درمانی، توسعه زیرساخت ها و گسترش تعداد مراكز بهداشتی و درمانی، تامین تجهیزات پزشكی و تامین نیروی متخصص برای مناطق مختلف كشور است.
هاشمی در ادامه بیان كرد: نامه های مردم را در زمینه مشكلات معیشتی و بیكاری گرفتم و حتما با استفاده از نماینده مردم دشت آزادگان در مجلس، پیگیری خواهیم كرد. صرف داشتن بیمارستان و فضای فیزیكی كافی نیست، بلكه تامین نیروی متخصص و احترام به مردم هم مهم است.
وزیربهداشت همینطور افزود: من روز چهارم جنگ تحمیلی و هشت ماه از سال ۶۰ را در سوسنگرد بودم و سقوط اول و دوم آن را از نزدیك دیدم. خوشحالم كه سوسنگرد بعد از تخریب منازل و مغازه ها، با سرعت خوبی بازسازی شد. در عین حال تصور نكنید كه یك وزیر، همه كاره است و می تواند همه مشكلات را حل كند، خیلی از این مسائل در استان و با مدیریت استاندار توانا و سختكوش خوزستان، حل می گردد. استان خوزستان در خیلی از موارد همچون نفت و برق، ایران را تغذیه می كند و امیدواریم كه بخشی از این بودجه ها در مسیر اشتغال و كمك به مردم هزینه شود.1397/02/09
23:14:20
5.0 / 5
4160
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
آقای هویج - رژیم غذایی لاغری

Mr.Havij
mrhavij.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آقای هویج محفوظ است

آقای هویج

رژیم غذایی لاغری