شركت ۴هزار متقاضی در آزمون دفاتر خدمات سلامت

شركت ۴هزار متقاضی در آزمون دفاتر خدمات سلامت به گزارش آقای هویج رییس مركز سلامت محیط وكار وزارت بهداشت اظهار داشت: آزمون دفاتر خدمات سلامت با همكاری مركز حراست وزارت بهداشت و معاونت های بهداشت دانشگاه های علوم پزشكی كشور با شركت ۴هزار متقاضی، روز پنجشنبه ۲۲ آذرماه در ۱۰ حوزه برگزار گردید.به گزارش آقای هویج به نقل از ایسنا، دكتر احمد جنیدی در این باره اضافه كرد: در این آزمون بیشتر از چهارهزار نفر برای تولید و راه اندازی دفاتر خدمات سلامت در تمامی استان ها شركت كردند.

وی اظهار داشت: در آینده علاوه بر خدمات ممیزی بهداشت محیط، در سایر حوزه ها هم مانند ممیزی درمان در صورت تصویب به این دفاتر واگذار می گردد.

بنابر اعلام روابط عمومی معاونت بهداشت وزارت بهداشت، وی تصریح كرد: این آزمون در ۱۰ حوزه امتحانی در دانشگاه های علوم پزشكی كشور توسط انجمن علمی بهداشت محیط و شركت آوای سلامت با همكاری مركز سلامت محیط و كار وزارت بهداشت برگزار گردید.

وی ادامه داد: مركز سلامت محیط و كار وزارت بهداشت، به استناد ماده ۲۵، ۲۴ و ۴۱ آیین نامه اجرایی قانون اصلاح ماده ۱۳ قانون مواد خوردنی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی ابلاغی مورخ ۱۳۹۲.۰۳.۱۸ و به منظور استفاده از توان بخش خصوصی در جهت ارتقاء وضعیت بهداشتی مراكز تهیه و توزیع موادغذایی و اماكن عمومی در مهرماه سالجاری از متقاضیان واجد شرایط ثبت نام به عمل آورد.
1397/09/24
18:46:36
5.0 / 5
3970
تگهای خبر: بهداشت , پزشك , خدمات , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
آقای هویج - رژیم غذایی لاغری

Mr.Havij
mrhavij.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آقای هویج محفوظ است

آقای هویج

رژیم غذایی لاغری