درخواست رئیس هیات مدیره نظام پزشکی تهران برای لغو گردهمایی ۴ آبان ماه پزشکان

درخواست رئیس هیات مدیره نظام پزشکی تهران برای لغو گردهمایی ۴ آبان ماه پزشکان به گزارش آقای هویج، رئیس هیات مدیره نظام پزشکی تهران بزرگ در اطلاعیه ای با تکیه بر این که در شرایط حاضر امکان فراهم کردن فضای فیزیکی متناسب برای گردهمایی در روز چهارشنبه وجود ندارد، از درخواست کنندگان خواست که آنرا لغو نمایند تا در شرایطی بهتر و مناسب تر بتوان در فضایی عاری از هرگونه خشونت و همراه با بردباری گفتگو نمود.


به گزارش آقای هویج به نقل از ایسنا، دکتر سید موید علویان - رئیس هیات مدیره نظام پزشکی تهران بزرگ با صدور اطلاعیه ای در ارتباط با انتشار مطالبی در فضای مجازی در خصوص گردهمایی روز چهارم آبان ماه پزشکان، آورده است: «فرهیختگان سپیدجامه که در همه عرصه های خدمت به مردم کشور خود پیشقراول بوده و هستید؛ با عنایت به شرایط کشور و با عنایت به درخواست بعضی از همکاران برای گردهمایی در روز چهارم آبان ماه در نظام پزشکی تهران بزرگ، مبحث را با همکارانم در هیات مدیره نظام پزشکی تهران بزرگ مطرح کردم.
همه ما به اصول اخلاق پزشکی همچون تلاش حداکثری برای حفظ جان مردم و رعایت رازداری بعنوان یکی از حقوق اساسی بیماران خود معتقدیم و بر این باوریم که محافظت از سلامت جامعه وظیفه بنیادین ما در تمام حرفه های گروه پزشکی و تیم سلامت است. نظام پزشکی خانه شما عزیزان است و اینجانب به دیدگاه های مختلف احترام می گذارم ولی در شرایط حاضر امکان فراهم کردن فضای فیزیکی متناسب برای درخواست کنندگان وجود ندارد.
بنابراین ضمن تاکید بر اهمیت ارزش های مشترک حرفه مندان پزشکی که همگی بر حفظ آنها هم قسم هستیم، اینجانب بعنوان رئیس هیات مدیره نظام پزشکی تهران بزرگ از همکارانی که دعوت به گردهمایی نموده اند درخواست می نمایم آنرا لغو نمایند تا در شرایطی بهتر و مناسب تر بتوانیم گفتگو در فضایی عاری از هرگونه خشونت و همراه با بردباری را تجربه نماییم. حفظ سلامت همکاران برایم در اولویت و حائز اهمیت می باشد.
اینجانب استدعا دارم با درک شرایط حاضر و برای حفظ یکدستی و تمامیت جامعه پزشکی؛ خدمت به همه مصدومان، پذیرش آنها با نگاهی حرفه ای و محافظت از حقوق آنها را سرلوحه قرار دهیم تا بتوانیم مسیری را که با همراهی شما در یکسال اخیر برای صیانت از حقوق جامعه پزشکی و تقویت اخلاق حرفه ای شروع کرده ایم، ادامه دهیم.
امید است سلامت روانی، جسمانی و اجتماعی ایران عزیز موردتوجه همه متولیّان امر قرار گیرد.»
منبع:

1401/08/04
10:41:30
5.0 / 5
286
تگهای خبر: بیمار , پزشك , سلامت , گفتگو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
آقای هویج - رژیم غذایی لاغری

Mr.Havij
mrhavij.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آقای هویج محفوظ است

آقای هویج

رژیم غذایی لاغری