خبر خوش مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران به ارائه دهندگان خدمات سلامت:

تخصیص اعتبارات قابل توجه طی امروز و فردا به بیمه سلامت

تخصیص اعتبارات قابل توجه طی امروز و فردا به بیمه سلامت آقای هویج: مدیرعامل سازمان بیمه سلامت از تخصیص اعتبارات قابل توجه به این سازمان به منظور پرداخت مطالبات عرضه دهندگان خدمات سلامت طی امروز و فردا اطلاع داد.


به گزارش آقای هویج به نقل از ایسنا، طاهر موهبتی با اشاره به اینكه بحث بدهی ها همواره از چالش های سازمان بیمه سلامت ایران به عرضه دهندگان خدمت بوده است؛ اضافه كرد: در طول ۶ ماه اخیر شاهد اتفاقات خوبی در این بخش بوده ایم به صورتی كه تا كنون حدود ۸۲۰۰ میلیارد تومان از مطالبات پرداخت شده است در حالیكه در شش ماهه اول سال ۹۶ این رقم ۲۴۵۰ میلیارد تومان بود.

مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران با اشاره به جدی بودن مشكلات آخر سال عرضه دهندگان خدمات در پرداخت های خود خاطرنشان كرد: با پیگیری های ویژه دكتر هاشمی وزیر محترم بهداشت و دكتر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه، اعتبارات قابل توجهی به سازمان بیمه سلامت ایران در نظر گرفته شده كه ظرف امروز و فردا به حساب سازمان واریز می گردد.

وی با اشاره به اینكه بعد از تخصیص اعتبار، مطالبات داروخانه های خصوصی پرداخت خواهد شد، اظهار داشت: همینطور حدود ۴ ماه از مطالبات بخش خصوصی، پاركلینیك، آزمایشگاه، تصویربرداری و سرپایی هم پرداخت خواهد شد. در این شرایط، پرداخت به این گروه از عرضه دهندگان خدمت به مرداد ماه ۹۶ خواهد رسید.

مهندس موهبتی بیان كرد: این مسئله اتفاق خوب و مباركی است و این امیدواری را به وجود می آورد كه در سال آینده بتوانیم عملكردی بهتر داشته و این رویه مطلوب را تداوم بخشیم.
به گزارش اداره كل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بیمه سلامت ایران؛ مدیر عامل سازمان بیمه سلامت با تاكید بر اینكه با احتساب مدت زمان دو سه ماهه ای كه برای بررسی اسناد وجود دارد، بدهی این سازمان به داروخانه ها به یك ماه و نیم رسیده است، اظهار داشت: با پرداخت های صورت گرفته طی چند روز آینده، بخش های سرپایی و پاركلینیك هم با احتساب زمان بررسی اسناد، حدود چهار ماه و نیم از سازمان بیمه سلامت ایران مطالبه خواهند داشت. امیدوارم با جدیتی كه در دستور كار قرار داده ایم و تحقق ۴ هزار و ۷۵۰ میلیارد تومان با استفاده از اسناد خزانه، در سال آینده بخش قابل توجهی از بدهی های سازمان پرداخت شود.

وی در انتها تصریح كرد: پرداخت های صورت گرفته به عرضه دهندگان خدمت در مراكز درمانی اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی كمك خواهد نمود تا كیفیت خدمات را بیش از گذشته ارتقاء دهند.
1396/12/29
09:35:54
5.0 / 5
4287
تگهای خبر: بیمه , خدمات , سازمان , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
آقای هویج - رژیم غذایی لاغری

Mr.Havij
mrhavij.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آقای هویج محفوظ است

آقای هویج

رژیم غذایی لاغری