بررسی امنیت غذایی در كمیسیون بهداشت

بررسی امنیت غذایی در كمیسیون بهداشت به گزارش آقای هویج یك عضو كمیسیون بهداشت و درمان مجلس از تشكیل كارگروهی در این كمیسیون برای بررسی وضعیت امنیت غذایی آگاهی داده و اظهار داشت كه این كمیسیون امروز اولین جلسه از سلسله جلسات بررسی وضعیت امنیت غذایی در راستای برداشتن موانع پیش رو را برگزار نموده است.بهروز بنیادی در گفت وگو با ایسنا در توضیح جلسه امروز كمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: كمیسیون بهداشت میزبان كارشناسانی از مركز پژوهش ها، سازمان دامپزشكی، وزارت كشور، وزارت بهداشت و سازمان استاندارد بود تا موضوع امنیت غذایی را مورد بررسی قرار دهد.
به گفته وی، این جلسه حول محور ارائه گزارش از دستگاه های مربوطه بود كه قرار شد كارگروهی به ریاست بنده تشكیل شود تا موانع پیش رو برای بهبود وضعیت امنیت غذایی در كشور مورد بررسی قرار گیرد.
بنیادی گفت كه این كارگروه به دنبال آن است تا قوانین موجود را مورد بررسی قرار داده تا اگر تعارضاتی در قوانین فعلی درباره امنیت غذایی وجود دارد، مشخص شود تا بتوانیم با تنقیح قوانین گام موثری در این راستا برداریم. البته این جلسه اول بود و قرار است جلسات بعدی تشكیل شود و در آن از مسوولان مربوطه همچون امور گمرك و انجمن های علمی دعوت به عمل آورده شود.
 

1396/07/05
13:27:24
5.0 / 5
5163
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
آقای هویج - رژیم غذایی لاغری

Mr.Havij
mrhavij.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آقای هویج محفوظ است

آقای هویج

رژیم غذایی لاغری