دستاوردهای سفر وزیر بهداشت به استان خوزستان از زیان عضو مجمع نمایندگان استان

دستاوردهای سفر وزیر بهداشت به استان خوزستان از زیان عضو مجمع نمایندگان استان آقای هویج: عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان اظهار داشت كه بازدید میدانی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشكی از بندر ماهشهر، امیدیه و هندیجان سبب انتقال چهره به چهره دغدغه های مردمی شد.


علی گلمرادی در گفت وگو با ایسنا با اشاره به سفر وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشكی به استان خوزستان و افتتاح پروژه های درمانی، اظهار داشت: باید اذعان كرد استان خوزستان از نظر امكانات بهداشتی و درمانی فقیر است و این مهم در حوزه انتخابیه بندرماهشهر، امیدیه و هندیجان هم محسوس است.
نماینده مردم بندرماهشهر، امیدیه و هندیجان در مجلس شورای اسلامی در این راستا، اظهار نمود: در این بین باید خاطرنشان كرد در سفر اخیر آقای قاضی زاده هاشمی به استان خوزستان اتفاقات خوبی رخ داد و ۸ پروژه در حوزه های انتخابیه ذكر شده راه اندازی شد.
وی با اشاره به اینكه مردم به صورت رودررو دغدغه های خودشان را با شخص وزیر مطرح نمودند كه قاضی زاده هاشمی هم با روی خوش از آنها پذیرفتند، افزود: همینطور بازدید میدانی بسیار خوبی با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشكی از مناطق بندرماهشهر، امیدیه و هندیجان صورت گرفت و بر این اساس آقای قاضی زاده هاشمی وعده های خوبی برای تخصیص اعتبارات، عرضه تجهیزات و تامین نیروی انسانی به مردم داد.
این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینكه تامین نیروی انسانی كادر تخصصی مراكز درمانی مهمترین مشكل استان به حساب می آید، خاطرنشان كرد: بر مبنای تصمیم اتخاذ شده در این رابطه مقرر شد مجمع نمایندگان استان خوزستان با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشكی و معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه نسبت به بررسی مشكلات استخدامی و تامین نیروی انسانی تصمیم مناسبی بگیرند.
گلمرادی اضافه كرد: همینطور بازدید میدانی از بندر امام (ره) با جمعیت بالغ بر یكصدهزار نفر صورت گرفت كه آقای قاضی زاده هاشمی قول مساعد برای پیگیری در جهت تسریع احداث بیمارستان ۶۴ تختخوابی و همینطور عرضه تجهیزات برای اورژانس حرفه ای تولید شده دادند.
عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان تصریح كرد: در این بین با عنایت به اینكه در حوزه انتخابیه یاد شده بیمارستان های مربوط به وزارت نفت وجود دارد اما ضریب اشغال آنها كمتر از ۴۰ درصد است، مقرر شد هم اندیشی با مسئولان وزارت نفت و وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشكی صورت گیرد تا از ظرفیت موجود برای خدمات رسانی مردم استفاده گردد.1397/07/09
19:24:48
5.0 / 5
4164
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
آقای هویج - رژیم غذایی لاغری

Mr.Havij
mrhavij.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آقای هویج محفوظ است

آقای هویج

رژیم غذایی لاغری