طی حكمی از وزیر بهداشت صورت گرفت؛

انتصاب امام جمعه شیراز به سمت عضو روحانی كمیته ملی اخلاق بالینی

انتصاب امام جمعه شیراز به سمت عضو روحانی كمیته ملی اخلاق بالینی آقای هویج: طی حكمی از جانب وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشكی، نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز بعنوان عضو روحانی كمیته ملی اخلاق بالینی آن وزارتخانه منصوب گردید.


به گزارش آقای هویج به نقل از ایسنا، به نقل از روابط عمومی نهاد نمایندگی ولی فقیه در فارس، سید حسن قاضی زاده هاشمی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشكی، با صدور حكمی آیت الله لطف الله دژكام امام جمعه شیراز را به سمت عضو روحانی كمیته ملی اخلاق بالینی آن وزارتخانه منصوب نمود.
متن حكم یاد شده چنین است؛
"حجت الاسلام والمسلمین لطف الله دژكام
نماینده محترم ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز
با سلام؛
كمیته ملی اخلاق بالینی مرجع سیاست گذاری و تصمیم گیری در مورد مسایل اخلاق بالینی در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی است.
اهم وظایف این كمیته تولید هماهنگی و نظارت بر كمیته های دانشگاهی و بیمارستانی اخلاق بالینی و تدوین راهنماها و دستورالعمل های مرتبط، با هماهنگی شورای عالی اخلاق پزشكی وزارت متبوع می باشد.
تلاش در جهت اجرایی شدن استانداردهای اخلاق حرفه ای در محیط های عرضه خدمات سلامت با انجام اقدامات آموزشی، ترویجی، مشاوره ای و هم برخوردهای متناسب و مناسب با سوء رفتارهای اخلاقی همچون دیگر وظایف كمیته های اخلاق بالینی است كه توسط كمیته ملی هدایت و حمایت می گردد.
بر این اساس و با عنایت به سوابق پرارزش علمی و مطالعاتی شما در حوزه فقه پزشكی، به باعث این ابلاغ به مدت چهار سال بعنوان عضو روحانی كمیته ملی اخلاق بالینی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكی منصوب می شوید. امید است با توكل به پروردگار قادر متعال در انجام امور محوله و ارتقای استانداردهای اخلاقی در عرصه های بالینی كشور موفق و مؤید باشید. "
1397/08/06
14:04:40
5.0 / 5
4365
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
آقای هویج - رژیم غذایی لاغری

Mr.Havij
mrhavij.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آقای هویج محفوظ است

آقای هویج

رژیم غذایی لاغری