معاون بهداشت وزیر بهداشت اعلام كرد

آمادگی برای اجرای نظام ارجاع در سطح یك ارائه خدمات

آمادگی برای اجرای نظام ارجاع در سطح یك ارائه خدمات آقای هویج: نخستین جلسه ستاد اجرایی نظام سلامت الكترونیك با حضور دانشگاه های علوم پزشكی مستقر در تهران در دفتر معاون بهداشت اجرا شد.


به گزارش آقای هویج به نقل از ایسنا، در این نشست كه معاونان بهداشت و درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی، روسا و معاونان دانشگاه های علوم پزشكی تهران، شهید بهشتی و ایران حضور داشتند، دكتر رئیسی معاون بهداشت وزارت بهداشت اظهار داشت: اقدامات خوبی در هر سه دانشگاه علوم پزشكی شهر تهران انجام شده است ولی ما باید در بحث ارجاع هر سه دانشگاه را با هم ببینیم.
رئیسی اضافه كرد: باید نقشه ارجاع به صورت یكپارچه در هر سه دانشگاه عملیاتی شود. بدین سبب باید سه كار مهم صورت گیرد. نخستین كار این است كه تكلیف HIS را مشخص نماییم. در مرحله دوم اینكه كلینیك های ویژه را برای اتصال به بیمارستان، سطح یك و سامانه یكپارچه بهداشت (سیب) آماده نماییم و در مرحله سوم هم بخش خصوصی را به سامانه متصل نماییم.

معاون بهداشت وزارت بهداشت با بیان این كه سطح یكِ نظام ارجاع در پرونده الكترونیك سلامت مربوط به بخش بهداشت است نه همه سطوح، اضافه كرد: درگاه ورودی اطلاعات به سامانه ها نباید مربوط به بهداشت باشد و می توان از بخش خصوصی و حتی داروخانه ها باز برای ورود اطلاعات به سامانه كمك گرفت.

بنابر اعلام وبدا، رئیسی درانتها اشاره كرد: معاونت بهداشت در سطح یك برای ارجاع آمادگی كامل دارد و قادر می باشد در كمترین زمان ممكن تحولات مورد نظر دانشگاه های علوم پزشكی را در سامانه به انجام برساند.
منبع:

1398/02/23
14:31:21
5.0 / 5
4162
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
آقای هویج - رژیم غذایی لاغری

Mr.Havij
mrhavij.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آقای هویج محفوظ است

آقای هویج

رژیم غذایی لاغری