با ابلاغ وزیر بهداشت؛

روسای دانشگاه های علوم پزشكی لرستان، البرز و گیلان منصوب شدند

روسای دانشگاه های علوم پزشكی لرستان، البرز و گیلان منصوب شدند به گزارش آقای هویج با ابلاغ دكتر سعید نمكی؛ وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشكی، سرپرستان دانشگاه های علوم پزشكی لرستان، البرز و گیلان بعنوان روسای این سه دانشگاه منصوب شدند.


به گزارش آقای هویج به نقل از ایسنا، دكتر سعید نمكی؛ وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشكی بر مبنای مصوبه جلسه مورخ 1398/06/24 شورایعالی انقلاب فرهنگی در احكامی جداگانه ابلاغ روسای دانشگاه های علوم پزشكی لرستان، البرز و گیلان را صادر كرد.
بر این اساس دكتر محمدرضا نیك بخت بعنوان رئیس دانشگاه علوم پزشكی لرستان، دكتر حسین كریم بعنوان رئیس دانشگاه علوم پزشكی البرز، دكتر ارسلان سالاری بعنوان رئیس دانشگاه علوم پزشكی گیلان منصوب شدند.

در متن حكم دكتر محمدرضا نیك بخت سرپرست دانشگاه علوم پزشكی و خدمات بهداشتی درمانی لرستان آمده است: پیرو ابلاغ شماره 375/100 مورخ 1398/03/22 و با عنایت به مصوبه جلسه مورخ 1398/06/24 شورایعالی انقلاب فرهنگی، به باعث این ابلاغ بعنوان رئیس دانشگاه علوم پزشكی و خدمات بهداشتی، درمانی لرستان منصوب می شوید تا به یاری خداوند متعال و رعایت جوانب قانونی نسبت به انجام امور محوله اقدام نمائید.
امید است با اتكال به خداوند متعال در انجام شایسته وظایف با رعایت قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق و سرافراز باشید.

همینطور در حكم وزیر بهداشت خطاب به دكتر حسین كریم سرپرست دانشگاه علوم پزشكی و خدمات بهداشتی درمانی البرز آمده است: پیرو ابلاغ شماره 1691/100 مورخ 1397/12/14 و با عنایت به مصوبه جلسه مورخ 1398/06/24 شورایعالی انقلاب فرهنگی، به باعث این ابلاغ بعنوان رئیس دانشگاه علوم پزشكی و خدمات بهداشتی، درمانی البرز منصوب می شوید تا به یاری خداوند متعال و رعایت جوانب قانونی نسبت به انجام امور محوله اقدام نمائید.
امید است با اتكال به خداوند متعال در انجام شایسته وظایف با رعایت قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق و سرافراز باشید.

به گزارش وبدا، در متن حكم دكتر ارسلان سالاری سرپرست دانشگاه علوم پزشكی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان آمده است: پیرو ابلاغ شماره 480/100 مورخ 1398/04/16 و با عنایت به مصوبه جلسه مورخ 1398/06/24 شورایعالی انقلاب فرهنگی، به باعث این ابلاغ بعنوان رئیس دانشگاه علوم پزشكی و خدمات بهداشتی، درمانی گیلان منصوب می شوید تا به یاری خداوند متعال و رعایت جوانب قانونی نسبت به انجام امور محوله اقدام نمائید.
امید است با اتكال به خداوند متعال در انجام شایسته وظایف با رعایت قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق و سرافراز باشید.1398/07/13
15:17:19
5.0 / 5
4388
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , پزشك , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
آقای هویج - رژیم غذایی لاغری

Mr.Havij
mrhavij.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آقای هویج محفوظ است

آقای هویج

رژیم غذایی لاغری