یكسان سازی رویه ها و كاهش سلایق در ارائه خدمات هدف سازمان بیمه سلامت

یكسان سازی رویه ها و كاهش سلایق در ارائه خدمات هدف سازمان بیمه سلامت به گزارش آقای هویج مدیركل دفترحقوقی سازمان بیمه سلامت اظهار داشت: یكسان سازی رویه ها و كاهش سلایق در بخش ارائه خدمات بیمه ای، از اهداف مهم سازمان بیمه سلامت است و انجام امور به صورت الكترونیك به منظور افزایش شفافیت و سطح كیفی خدمات نیز در اولویت این سازمان قرار دارد.


به گزارش آقای هویج به نقل از ایسنا، سید عبدالرحیم ترابی با اشاره به اینكه اصل پرداخت به اندازه توان و برداشت به اندازه نیاز، در نظام بیمه ای باید بیشتر مورد توجه باشد، اظهار داشت: گسترش كمی و كیفی خدمات بیمه ای، از تكالیف مهم حاكمیت و حقوق مردم شمرده می شود.
وی ادامه داد: مجموعه دستگاه های در رابطه با نظام سلامت، باید با تعامل و همكاری با هم به اجرای درست این تكلیف عمل كنند و پاسخگوی نیازهای بهداشتی و درمانی مردم باشند، بیمه بعنوان یك صنعت پشتیبان برای صیانت از حقوق جامعه و به خصوص در مواقع بحران، هنوز جایگاه لازم را ندارد.
مدیر كل دفتر حقوقی و امور مجلس سازمان بیمه سلامت اشاره كرد: هم اكنون ۵۶۳ هزار نفر از جمعیت استان مركزی، تحت پوشش بیمه سلامت قرار دارند. در سال قبل بیشتر از ۲۰۰ میلیارد تومان از منابع سازمان برای ارائه خدمات به بیمه شدگان هزینه شده است.
بنابر اعلام روابط عمومی سازمان بیمه سلامت، ترابی اظهار داشت: طرح نسخه نویسی الكترونیك با هدف مدیریت هزینه ها و مصرف بهینه دارو به صورت پایلوت در شهر خمین اجرا شده كه امیدواریم تا آخر سال در دیگر شهرهای استان هم اجرا شود.
منبع:

1398/07/30
19:17:18
5.0 / 5
4480
تگهای خبر: بهداشت , بیمه , خدمات , دارو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
آقای هویج - رژیم غذایی لاغری

Mr.Havij
mrhavij.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آقای هویج محفوظ است

آقای هویج

رژیم غذایی لاغری