علت فوت مدیر بیمارستان لقمان اعلام گردید

علت فوت مدیر بیمارستان لقمان اعلام گردید به گزارش آقای هویج رئیس اورژانس تهران در واكنش به اخباری در خصوص پیدا شدن جسد مدیر بیمارستان لقمان در تونل نواب، ضمن رد این اخبار، اظهار داشت: روز چهارشنبه مرحوم دكتر حقی - مدیر بیمارستان لقمان در حال تردد با موتورسیكلت در تونل نواب گرفتار سانحه رانندگی شده و جان خودرا از دست داد.


به گزارش آقای هویج به نقل از ایسنا، دكتر پیمان صابریان در اینباره اظهار داشت: ساعت ۱۴: ۴ دقیقه روز چهارشنبه با اورژانس تماس گرفته شده و بلافاصله نیروهای اورژانس به محل حادثه اعزام شده و حدود ساعت ۱۴: ۱۳ دقیقه بر بالین مصدوم رسیدند. متاسفانه مصدوم وضعیت مناسبی نداشته و از ناحیه سر گرفتار ترومای شدید بود.
وی در اینباره افزود: بر مبنای گزارشات گرفته شده از تونل و فیلم های دیده شده، دكتر حقی بر روی موتور در حال رانندگی بودند. چند موتورسوار هم همزمان به ایشان می رسند. تعداد موتورسواران زیاد بوده و حمل بار هم داشتند و البته به نظر می آید برخوردی اتفاق نمی افتد اما با عنایت به اینكه سرعت این موتورسوارها بالا بوده، آقای دكتر گرفتار واژگونی می شوند و به دیواره برخورد می كنند. كلاه ایمنی كه سرشان بوده متاسفانه روی سر فیكس نبوده و از سرشان افتاده و سبب شده كه مستقیما با صورت به دیوار برخورد كنند و این ضایعه اتفاق افتد.
بنابر اعلام كانال خبری وزارت بهداشت، صابریان اظهار داشت: دكتر حقی از همكاران قدیم ما در اورژانس بودند و حدود دو – سه سالی بود كه در بیمارستان لقمان مدیر بیمارستان بودند.
رییس اورژانس تهران همینطور اظهار داشت: تا آنجایی كه به ما گزارش دادند دوربین های تونل نتوانستند پلاك موتورهای اطراف آقای دكتر را بخوانند. البته در این زمینه پلیس راهور باید نظر دهد. در مجموع آنچه كه مشخص است این است كه ایشان مصدوم بوده و بلافاصله بعد از تماس با اورژانس، عوامل اورژانس بر بالین بیمار حاضر شده و وی را به بیمارستان منتقل كردند اما متاسفانه شدت جراحات خیلی زیاد بوده است.
منبع:

1398/08/06
10:53:30
5.0 / 5
4191
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
آقای هویج - رژیم غذایی لاغری

Mr.Havij
mrhavij.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آقای هویج محفوظ است

آقای هویج

رژیم غذایی لاغری