تولید 280 هزار ماسك و گان از جانب هلال احمر

تولید 280 هزار ماسك و گان از جانب هلال احمر به گزارش آقای هویج مدیرعامل صنایع نساجی هلال ایران از تولید 180 هزار عدد ماسك و 100 هزار ثوب البسه بیمارستانی در این شركت اطلاع داد.


ظاهر رستمی در گفتگو با ایسنا، درباره تولیدات شركت صنایع نساجی هلال ایران برای مقابله با كرونا، اظهار داشت: شركت صنایع نساجی هلال ایران تأمین اقلام مورد نیاز جمعیت هلال احمر و همینطور بخش های نظامی و ارگان های خصوصی شامل چادر، پتو، البسه و.... را برعهده دارد اما از زمان شیوع كرونا در كشور، این شركت بر آن شد تا با راه اندازی دو خط تولید ماسك و البسه بیمارستانی یا همان گان به صورت مجزا در زمینه تأمین اقلام بهداشتی گام بردارد.
وی ادامه داد: شركت صنایع نساجی هلال ایران با تولید ماسك و البسه بیمارستانی، توانسته به كمك وزارت بهداشت بیاید و در زمینه تولید اقلام بهداشتی مورد نیاز بیمارستان ها و دانشگاه های علوم پزشكی اقدام نماید.
مدیرعامل شركت صنایع نساجی هلال ایران با اشاره به تولید 280 هزار ماسك و البسه بیمارستانی، تصریح كرد: از زمان راه اندازی خط تولید ماسك در این شركت، 180 هزار عدد ماسك تولید شده است. در اولین روزهای راه اندازی خط تولید ماسك، ظرفیت تولید این خط پنج هزار عدد در روز بود اما هم اكنون ظرفیت تولید 10 هزار ماسك را به صورت روزانه داریم.
وی در زمینه تولید البسه بیمارستانی اضافه كرد: از زمان راه اندازی خط تولید البسه بیمارستانی 100 هزار ثوب گان تولید شده است، اما هم اكنون امكان تولید 10 تا 15 هزار گان بیمارستانی به صورت روزانه وجود دارد.
آخر پیاممنبع:

1399/01/24
14:56:21
5.0 / 5
2827
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
آقای هویج - رژیم غذایی لاغری

Mr.Havij
mrhavij.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آقای هویج محفوظ است

آقای هویج

رژیم غذایی لاغری