دیدار تلاشگران عرصه سلامت استان گلستان با وزیر بهداشت

دیدار تلاشگران عرصه سلامت استان گلستان با وزیر بهداشت به گزارش آقای هویج گلستان نشست صمیمی تعدادی از تلاشگران عرصه سلامت استان گلستان در حوزه كرونا با وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشكی، عصر امروز در سالن شهید آوینی دانشگاه علوم پزشكی گلستان برگزار گردید.وزیر بهداشت در این جلسه اظهار داشت: عزت و افتخار حماسه ای که شما در عرصه سلامت کشور خلق کرده اید، به هیچ وجه به صورت مادی قابل جبران نیست. پرستاران و کادر درمان باید بدانند که لباسی که پوشیده اند، مانند لباس احرام است.

دکتر سعید نمکی با اشاره به اینکه باید جنبه های مختلف ویروس کرونا را تا مدت ها مدیریت نماییم، خاطرنشان کرد: کادر بهداشت و درمان در نظر داشته باشند که این مجموعه برای روزهای سخت و دردمندی مردم تشکیل شده است.

وی تصریح کرد: ما در مجموعه وزارت خانه همواره در حال پیگیری حل مشکلات کادر بهداشت و درمان هستیم و امیدواریم در آینده ای نزدیک اتفاقات خوبی رقم بخورد.

نمکی از حذف سامانه قاصدک از مجموعه بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خبرداد.

وزیر بهداشت بیان نمود: مبحث زیرساخت های درمانی در حوزه درمان سرپایی و بستری باید در استان گلستان تکمیل شود.

به گزارش آقای هویج به نقل از وبدا گلستان، در این جلسه تلاشگران عرصه سلامت نظرات و خواسته های خود همچون پرداخت کارانه، معوقات پرستاران، کمبود نیروی انسانی متخصص و... را مطرح نمودند.
1399/07/09
09:15:18
5.0 / 5
1307
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , پزشك , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
آقای هویج - رژیم غذایی لاغری

Mr.Havij
mrhavij.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آقای هویج محفوظ است

آقای هویج

رژیم غذایی لاغری