رئیس ستاد مبارزه با كرونای شهرستان شیراز:

پروتكل ها باید رعایت شود اغماضی در كار نیست

پروتكل ها باید رعایت شود اغماضی در كار نیست آقای هویج: فارس رئیس ستاد مبارزه با كرونای شیراز اصرار كرد كه رعایت كامل پروتكل های بهداشتی در موضوع مقابله با شیوع بیماری كرونا و دستورالعمل های ستادهای ملی، استانی و شهرستانی مقابله با این بیماری، الزامی بوده و در برخورد با بی مبالاتی ها، هیچ اغماضی در كار نخواهد بود.


عبدالرسول حقیقی در نشست فوق العاده ستاد کرونای شهرستان شیراز، اشاره کرد: باتوجه به شیوع بیش از پیش بیماری کرونا در سطح شهرستان و در امتداد اجرای مصوبات ستاد ملی و استانی کرونا و تاکید فرماندار شیراز، از هیچ نوع تخلفی در زمینه عدم رعایت پروتکل های بهداشتی و تهدید جان مردم شهرستان، چشم پوشی نخواهیم کرد.
به گزارش آقای هویج به نقل از فرمانداری شیراز، حقیقی با تاکید براینکه دوایر دولتی و خصوصی و اصناف نباید به افراد فاقد ماسک و کسانیکه پروتکل ها را رعایت نمی کنند، خدماتی عرضه کنند، اظهار داشت: از بیستم آبانماه تا اطلاع ثانوی، ساعت کار میدان میوه و تره بار مرکزی شیراز، ۲ بامدادان تا ۱۸ تعیین شده است و هرگونه فعالیت از ساعت ۶ پس از ظهر تا ۲ بامدادان در میدان، تخلف محسوب شده و با واحدهای متخلف برخورد خواهد شد.
معاون فرمانداری شیراز، با قاطعیت اعلام نمود که در صورت مشاهده و گزارش هر گونه تخلف در رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی، استفاده از ماسک و رعایت ساعات خدمات دهی در میدان میوه و تره بار، واحدهای متخلف در مرحله اول به مدت یک هفته و در صورت تکرار به مدت یک ماه پلمب خواهند شد و با دستگاه های اجرائی ناظر بر عملکرد میدان نیز به شدت برخورد خواهد شد.
جانشین رئیس ستاد مبارزه با کرونای شهرستان شیراز همین طور از تشکیل گشت های مشترک نظارت و بازدید سرزده آنها از میدان و بازارچه های میوه و تره بار سطح شهر آگاهی داد و اشاره کرد: مسئولیت مستقیم اطلاع رسانی مصوبات و نظارت بر حسن انجام آنها، بر عهده سازمان میادین و مشاغل شهرداری شیراز و اتحادیه صنف میوه فروشان خواهد بود.
حقیقی همین طور از مردم شیراز خواست موضوع پاندمی کرونا و ضرورت رعایت دستورالعمل ها را جدی بگیرند تا علاوه بر احترام به کادر زحمتکش اما خسته بهداشت و درمان، از سلامت خود، خانواده و همشهریان خود نیز مراقبت کرده و بار دیگر الگویی برای سایر شهرهای کشور باشند.
منبع:

1399/08/21
13:59:34
5.0 / 5
1157
تگهای خبر: بهداشت , بیمار , بیماری , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
آقای هویج - رژیم غذایی لاغری

Mr.Havij
mrhavij.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آقای هویج محفوظ است

آقای هویج

رژیم غذایی لاغری