آمادگی انگلیس برای انجام گسترده ترین برنامه واكسیناسیون تاریخ این كشور

آمادگی انگلیس برای انجام گسترده ترین برنامه واكسیناسیون تاریخ این كشور به گزارش آقای هویج بیمارستان های انگلیس برای انجام گسترده ترین برنامه واکسیناسیون در تاریخ این کشور آماده می شوند.


به گزارش آقای هویج به نقل از ایسنا، بیمارستان های انگلیس در حال آماده شدن برای انجام فاز نخست گسترده ترین برنامه واکسیناسیون در تاریخ این کشور هستند. مقرر است نخستین واکسن کووید-۱۹ روز دوشنبه به بیمارستان های انگلیس فرستاده شود و نخستین تزریق این واکسن از روز سه شنبه آغاز شود.
به جراحی های عمومی در انگلیس گفته شده است که مراکز واکسیناسیون کووید-۱۹ را تا ۱۴ دسامبر مجهز کنند.
پروفسور "استفان پوئیس" مدیر پزشکی نظام سلامت ملی انگلیس (NHS) گفت با وجود پیچیدگی های بسیار زیاد، بیمارستان ها از روز سه شنبه مرحله اول بزرگترین برنامه واکسیناسیون در تاریخ کشور را آغاز می کنند.
نظام سلامت ملی انگلیس سابقه قوی در انجام برنامه های واکسیناسیون در مقیاس وسیع همچون تزریق واکسن آنفلوآنزا، واکسن HPV و MMR را دارد.
به گزارش اسکای نیوز، همینطور تصاویری از محفظه های نگهدارنده واکسن کروناویروس فایزر- بیون تک در انگلیس انتشار یافته است. این تصاویر در یک مکان امن در انگلیس گرفته شده و لازم است واکسن ها در دمای منفی ۷۰ تا ۸۰ درجه سانتیگراد نگهداری شوند.1399/09/16
20:56:19
5.0 / 5
702
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
آقای هویج - رژیم غذایی لاغری

Mr.Havij
mrhavij.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آقای هویج محفوظ است

آقای هویج

رژیم غذایی لاغری