بررسی جزئیات مرگ پزشك آمریكایی بعد از تزریق واكسن فایزر

بررسی جزئیات مرگ پزشك آمریكایی بعد از تزریق واكسن فایزر به دنبال مرگ یک پزشک آمریکایی بعد از تزریق واکسن کروناویروس فایزر، بررسی ها در مورد جزئیات بیشتر این حادثه شروع شد.


به گزارش آقای هویج به نقل از ایسنا، رسانه های محلی آمریکایی اعلام کردند: پرسشها در مورد مرگ پزشک ۵۶ ساله آمریکایی که حدود دو هفته بعد از تزریق واکسن کروناویروس فایزر مرد، همچنان به قوت خود باقیست.
این پزشک در تاریخ ۱۸ دسامبر واکسن کرونا را تزریق کرده بود.
در حال حاضر ارتباط دقیق مرگ این پزشک به تزریق واکسن معین نیست اما تحقیقات در این زمینه و مشخص شدن جزئیات این اتفاق در دست انجام است.
همسر این پزشک در مورد وضعیت او گفته است: سه روز بعد از تزریق واکسن متوجه پارگی شدید رگهای خونی در پاها و دستهای او شدم و به بیمارستان مراجعه کردیم. در بیمارستان عارضه ترومبوسیتوپنی ایمنی تشخیص داده شد که از لخته شدن خون جلوگیری می کند. بعد از دو هفته درمان او گرفتار سکته مغزی ناشی از کمبود پلاکت شد و فوت کرد.
دو شرکت داروسازی فایزر و بیو ان تک به دنبال انتشار خبر مرگ این پزشک آمریکایی در اطلاعیه ای اعلام کردند: در حال بررسی این مساله هستیم اما هم اکنون نمیتوان در مورد ارتباط مستقیم مرگ این پزشک با تزریق واکسن بطور قطعی اظهار نظر کرد.
اظهارات تولید کنندگان واکسن کروناویروس فایزر/بیو ان تک در مورد عدم ارتباط این واکسن با مرگ پزشک آمریکایی درحالیست که قبل از این نیز نیویورک پست از مرگ دو نفر از دریافت کنندگان واکسن کروناویروس این شرکت در یک خانه سالمندان در نروژ آگاهی داده بود.
بنابر اعلام آژانس دارویی نروژ، این دو نفر تنها چند روز بعد از تزریق واکسن کروناویروس فایزر/بیو ان تک فوت کردند. هرچند جزئیات بیشتری در این رابطه ارائه نشده است.1399/10/20
16:43:32
0.0 / 5
618
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
آقای هویج - رژیم غذایی لاغری

Mr.Havij
mrhavij.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آقای هویج محفوظ است

آقای هویج

رژیم غذایی لاغری