تمدید آزمون استخدامی وزارت بهداشت تا روز جمعه

تمدید آزمون استخدامی وزارت بهداشت تا روز جمعه به گزارش آقای هویج معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت اظهار داشت: با عنایت به استقبال داوطلبان و با هماهنگی سازمان سنجش آموزش کشور، زمان ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت تا روز جمعه تمدید می شود.


به گزارش آقای هویج به نقل از ایسنا، سیدکامل تقوی نژاد، اظهار داشت: تا آخر روز چهارشنبه ۱۵۰هزار نفر در این آزمون نام نویسی کردند که به دنبال استقبال صورت گرفته و درخواست های واصله، زمان ثبت نام تمدید می شود.
وی تعداد شاغلین دانشگاه های علوم پزشکی کشور را بیشتر از ۵۲۲هزار نفر عنوان و خاطرنشان کرد: در مجموع ۵۷۹ هزار و ۱۷۴ پست سازمانی مصوب در دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی کشور وجود دارد که از این تعداد ۲۲۰هزار و ۶۲۹ پست با تصدی و ۳۵۸ هزار و ۵۴۵پست بلاتصدی است و بقیه شاغلین به صورت تبصره ای، طرحی و شرکتی با این وزارتخانه همکاری دارند.
تقوی نژاد، تصریح کرد: بر مبنای بررسی و نیازسنجی صورت گرفته در حوزه سلامت کشور بالغ بر ۱۸۵ هزار نیرو نیاز است که انتظار داریم همکاری لازم در زمینه صدور مجوز جذب و بکارگیری نیروی انسانی برای رفع این چالش مهم هم چنان تداوم داشته باشد.
بنابر اعلاو وبدا، وی ضمن اشاره به دستاوردهای مهم دولت تدبیر و امید در زمینه افتتاح و راه اندازی پروژه های عمرانی و بیمارستانی حوزه سلامت کشور، اظهار داشت: در سالهای اخیر تعداد زیادی بیمارستان، مرکز بهداشتی درمانی، پایگاه اورژانس ۱۱۵، بلوک زایمانی و اورژانس بیمارستانی، افتتاح شد که این مراکز و بیمارستان ها، نیازمند تأمین هرچه سریع تر نیروی انسانی برای خدمت رسانی مطلوب تر به مردم هستند.
منبع:

1399/10/26
12:28:56
0.0 / 5
494
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
آقای هویج - رژیم غذایی لاغری

Mr.Havij
mrhavij.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آقای هویج محفوظ است

آقای هویج

رژیم غذایی لاغری