امكان ارسال آنلاین نسخ كاغذی داروخانه های طرف قرارداد به تامین اجتماعی

امكان ارسال آنلاین نسخ كاغذی داروخانه های طرف قرارداد به تامین اجتماعی آقای هویج: داروخانه های طرف قرارداد با سازمان تامین اجتماعی می توانند نسخ کاغذی را به شکل برخط (آنلاین) بوسیله سیستم های نرم افزاری خود و استفاده از نرم افزار واسط (API) ثبت و به این سازمان ارسال نمایند و نیازی به ارسال فهرست نسخ و مراجعه به واحد پذیرش نیست.


به گزارش آقای هویج به نقل از ایسنا، با توجه به عدم صدور دفترچه درمانی جدید از اول اسفند ماه سال جاری و امکان نسخه نویسی در سربرگ پزشک‏ یا موسسه درمانی و در امتداد تسهیل و بهبود فرایندهای جاری، داروخانه های طرف قرارداد می توانند نسخ کاغذی را به شکل برخط (آنلاین) بوسیله سیستم های نرم افزاری خود و استفاده از نرم افزار واسط (API) ثبت و ارسال نمایند.
در این صورت، نیازی به انجام مراحل پذیرش، بارگذاری فایل و مراجعه به واحد پذیرش استان برای ارائه درخواست و فهرست ماهانه نسخ نبوده و کافی است که نسخ کاغذی (اعم از دفترچه یا سربرگ) را دسته بندی و در موعد مقرر به مدیریت درمان استان مربوطه ارسال نمایند.

پزشکان و مراکز پاراکلینیک طرف قرارداد که نسخ کاغذی مربوطه را بوسیله فرم موجود در سامانه نسخه الکترونیک و یا وب سرویس‏ API ارسال می کنند نیز مشمول این مهم خواهند بود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، اطلاعات نسخ الکترونیک ارائه شده و نسخ کاغذی که بوسیله (API) ارسال می شوند مستقیماً در سیستم های متمرکز سازمان تامین اجتماعی و در صورتحساب مراکز بارگذاری می شوند.
منبع:

1399/11/27
14:33:32
0.0 / 5
612
تگهای خبر: آنلاین , پزشك , دارو , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
آقای هویج - رژیم غذایی لاغری

Mr.Havij
mrhavij.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آقای هویج محفوظ است

آقای هویج

رژیم غذایی لاغری