امیدواری مقامات كره جنوبی به مصونیت جمعی در مقابل كرونا

امیدواری مقامات كره جنوبی به مصونیت جمعی در مقابل كرونا به گزارش آقای هویج نخست وزیر کره جنوبی اعلام نمود که تا فصل پاییز، مصونیت جمعی در مقابل بیماری کووید-۱۹ محقق خواهد شد.


به گزارش آقای هویج به نقل از ایسنا، نخست وزیر کره جنوبی گفته است که این کشور تا فصل پاییز به مصونیت جمعی در مقابل کروناویروس دست پیدا خواهد نمود و این درحالیست که برنامه واکسیناسیون کووید-۱۹ در کره جنوبی دیرتر از سایر کشورها شروع شده است.
کره جنوبی یکی از نخستین کشورهایی است که سال قبل با همه گیری کووید-۱۹ درگیر و بعنوان مدلی موفق در انجام تست سراسری کروناویروس و ردیابی افراد آلوده به این بیماری شناخته شد. اما روند واکسیناسیون در این کشور کند بوده است.
مقامات بهداشتی اواخر این هفته واکسیناسیون کادر درمان را در بیمارستان ها و آسایشگاه ها آغاز می کنند. هدف آن است که حدود ۸۰۰ هزار نفر طی ماه آینده واکسن کروناویروس شرکتهای آسترازنکا و فایزر را دریافت نمایند.
نخست وزیر کره جنوبی یک سال بعد از شروع همه گیری کروناویروس در این کشور در مصاحبه ای از تاخیر در آغاز واکسیناسیون دفاع کرد و اظهار داشت: این مبادرت به مقامات اجازه داد تا اثر واکسن را در دیگر نقاط جهان بررسی نمایند.
وی با اشاره به اینکه کره ای ها استاد سرعت هستند، اظهار داشت: هدف ما این است که واکسیناسیون ۷۰ درصد جمعیت کشور تا آخر سه ماهه سوم در سپتامبر تکمیل شود هرچند دستیابی به این هدف آسان نیست.
دولت میزان کافی از واکسن کروناویروس برای ۵۵ میلیون نفر از جمعیت این کشور خریداری نموده است اما انتظار نمی رود بیشتر این سفارش ها تا حدود ماه جولای وارد کشور شود.
به گزارش آقای هویج به نقل از شبکه خبری بی بی سی، سئول امیدوار بود که تا آخر سال جاری واکسن خویش را آماده کند اما حالا دستیابی به این هدف بعید به نظر می آید.1399/12/05
18:52:32
0.0 / 5
414
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
آقای هویج - رژیم غذایی لاغری

Mr.Havij
mrhavij.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آقای هویج محفوظ است

آقای هویج

رژیم غذایی لاغری