ابتكار تاكید كرد

حمایت دولت از بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در بخش سلامت

حمایت دولت از بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در بخش سلامت آقای هویج: معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده با تاكید بر اینكه توجه به مبحث درمان یكی از شاخص های اصلی توسعه پایدار دولت می باشد اظهار داشت: دولت با وجود توجه ویژه به سرمایه گذاری در طرح تحول سلامت، نمی تواند نقش بخش خصوصی را نادیده بگیرد و از هر لحاظ حمایت خویش را از بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در بخش سلامت به عمل می آورد.


به گزارش آقای هویج به نقل از ایسنا، معصومه ابتكار در آئین افتتاح بیمارستان بین المللی میلاد در ارومیه كه بعنوان اولین بیمارستان هوشمند به بهره برداری رسید اضافه كرد: سرمایه گذاری بخش خصوصی سهم مهمی در اقتصاد و پیشرفت سلامت كشور دارد و مشاركت بخش خصوصی در ساخت بیمارستان نشان از ذات خیرخواهانه این بخش است.
ابتكار با تاكید بر اینكه توجه به مبحث درمان یكی از شاخص های اصلی توسعه پایدار دولت می باشد خاطرنشان كرد: دولت با وجود توجه ویژه به سرمایه گذاری در طرح تحول سلامت، نمی تواند نقش بخش خصوصی را نادیده بگیرد و از هر لحاظ حمایت خویش را از بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در بخش سلامت به عمل می آورد.
معاون رییس جمهور در امور زنان با اشاره به اینكه این بیمارستان سبب اشتغال جوانان این خطه خواهد شد اضافه كرد: توجه به مبحث اشتغال مهم بوده و سرمایه گذاران بخش خصوصی و دولت با بكارگیری از فناوریهای عصرجدید می توانند هم سبب اشتغال شوند هم در ارتقای بهره وری و خدمات موثر واقع شوند.
به گزارش آقای هویج به نقل از ایسنا؛ بیمارستان میلاد ارومیه بعنوان اولین بیمارستان هوشمند در منطقه با۳۰۰تخت در دوفاز به بهره برداری می رسد كه فاز اول با۱۲۰تخت و۶ اتاق عمل و بخش icu، ccu مركز تصویر برداری و آزمایشگاه امروز راه اندازی شد و فاز دوم با ۲۸۰تخت در اردیبهشت ۹۷افتتاح خواهد شد.
1396/12/05
19:24:54
5.0 / 5
4536
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
آقای هویج - رژیم غذایی لاغری

Mr.Havij
mrhavij.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آقای هویج محفوظ است

آقای هویج

رژیم غذایی لاغری