دهكده سلامت در منطقه ویژه پیام البرز راه اندازی می گردد

دهكده سلامت در منطقه ویژه پیام البرز راه اندازی می گردد آقای هویج: مدیرعامل شركت خدمات هوایی پیام اظهار داشت: منطقه ویژه پیام اولویت خویش را در بخش آی.سی.تی و تجهیزات و خدمات پزشكی قرار داده و سرمایه گذاران این بخش ها را با آغوش باز می پذیرد.


به گزارش آقای هویج به نقل از ایسنا، سعید زرندی در مراسم رونمایی از شش فروند بالگرد اورژانس هوایی كشور كه امروز شنبه پنجم خرداد در فرودگاه پیام كرج برگزار گردید اظهار نمود: فرودگاه پیام همواره برای افزایش خدمات امدادی به مردم پیشگام بوده به صورتی كه سال قبل دو فروند بالگرد امدادی خویش را در اختیار مجموعه امدادی استان قرار داد.
وی ادامه داد: علاوه بر این، فرودگاه پیام برای توسعه خدمات امدادی و حوزه پزشكی میزبان شركت آوای سلامت بوده است.
وی اظهار نمود: منطقه ویژه پیام آماده تحول در حوزه سرمایه گذاری است و از سرمایه گذاران بخش های مختلف همچون حوزه پزشكی، بهداشت و درمان استقبال می كند.
این مسئول توضیح داد: منطقه ویژه پیام اولویت خویش را در بخش آی.سی.تی و تجهیزات و خدمات پزشكی قرار داده و سرمایه گذاران این بخش ها را با آغوش باز می پذیرد.
زرندی بیان كرد: سال قبل نیمی از سرمایه های جذب شده در این مجموعه در بخش هایتك، تجهیزات پزشكی و درمانی بوده است. بدون شك اگر شهر فرودگاهی تكنولوژی های جدید پیام تولید شود شاهد استقبال سرمایه گذاران برای حضور در این مجموعه خواهیم بود.
وی به كوشش برای تولید دهكده سلامت در منطقه ویژه پیام اشاره نمود و اضافه كرد: مساحتی بالغ بر ۳۰ هكتار جهت راه اندازی این دهكده در نظرگرفته شده كه امیدواریم با همكاری مسئولین بزودی وارد فاز اجرایی این پروژه شویم.
استاندار البرز به ایجاد دهكده سلامت در استان اشاره نمود و اضافه كرد: كلنگ این پروژه دو هفته پیش در یكی از مناطق خوش آب و هوای استان زده شده و امید است تا یك سال و نیم دیگر افتتاح شود.
محمد علی نجفی در مراسم رونمایی از شش فروند بالگرد اورژانس هوایی كه امروز شنبه پنجم خرداد در فرودگاه پیام برگزار شد، اظهار نمود: وزیر بهداشت طرح تحول سلامت را به خوبی هدایت كرده و با وجود مشكلات تغییرات زیادی در بخش بهداشت و درمان و عرضه خدمات امدادی بوجود آورده است.
وی با اشاره به ظرفیت های البرز در حوزه بهداشت و درمان ادامه داد: تعداد زیادی شركت تولید دارو، تجهیزات پزشكی و درمانی در البرز فعال است كه خیلی از آنها برندهای مطرح ملی هستند. باید قدر این ظرفیت ها را بدانیم و برای جذب سرمایه گذار برای افزایش تعداد شركت های دارویی و تجهیزات پزشكی استان تلاش نماییم.
استاندار البرز به ایجاد دهكده سلامت در استان اشاره نمود و اضافه كرد: كلنگ این پروژه دو هفته پیش در یكی از مناطق خوش آب و هوای استان زده شده و امید است تا یك سال و نیم دیگر افتتاح شود. رونمایی از این بالگردها در البرز فرصتی برای این استان برای انجام حركات ملی و فراملی است.1397/03/05
14:03:34
5.0 / 5
4289
تگهای خبر: بهداشت , پزشك , خدمات , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
آقای هویج - رژیم غذایی لاغری

Mr.Havij
mrhavij.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آقای هویج محفوظ است

آقای هویج

رژیم غذایی لاغری