با حضور وزیر بهداشت؛

پروژه های بهداشتی - درمانی یزد راه اندازی شد

پروژه های بهداشتی - درمانی یزد راه اندازی شد آقای هویج: با حضور وزیر بهداشت پایگاه اورژانس زمینی شهید ذوالفقاری و پد اورژانس هوایی دانشگاه علوم پزشكی یزد با زیربنای ۴۸۰۰ متر مربع راه اندازی شد.


به گزارش آقای هویج به نقل از ایسنا، پایگاه اورژانس شهید ذوالفقاری و پد اورژانس هوایی دارای پایگاه اورژانس زمینی است كه به همت مادر شهید ذوالفقاری ساخته و تجهیز شده است. این پایگاه با اعتباری بالغ بر یك میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان به بهره برداری رسید.
همچنین پایگاه اورژانس هوایی استان یزد، از حدود ۱۸ ماه پیش فعال شده و تابحال ۱۳۰ بیمار را از نقاط مختلف استان به بیمارستان های مركز استان منتقل كرده است.
گفتنی است، راه اندازی پایگاه اورژانس هوایی استان یزد، زمینه عرضه خدمات تخصصی به بیماران را در كوتاه ترین زمان ممكن برای شهرستان های بهاباد، بافق، ابركوه، اردكان و خاتم فراهم می آورد.
وزیر بهداشت در دومین روز سفر خود به استان یزد، مركز جامع خدمات سلامت، آزمایشگاه مرجع و مركز مشاوره خانواده حاجی مقصودی یزد را افتتاح نمود.
بنابر وبدا، این سه مركز با مشاركت دانشگاه علوم پزشكی شهید صدوقی یزد و حاج غلامرضا مقصودی از خیرین بزرگوار حوزه سلامت تولید شده است.
این مراكز در یك ساختمان دو طبقه در زمینی با زیربنای ۲۳۰۰ متر مربع و اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد تومان، ساخته و تجهیز شده است.
در مركز جامع خدمات سلامت حاجی مقصودی، خدمات مراقبت سلامت، مامایی، بهداشت حرفه ای، دندانپزشكی، بهداشت محیط، سلامت خانواده، سلامت روان، مشاوره تغذیه و واكسیناسیون به مردم عرضه می گردد.
همچنین در آزمایشگاه مرجع و مركز مشاوره خانواده حاجی مقصودی خدماتی مانند آزمایشگاه غربالگری نوزادان، تالاسمی، ژنتیك، تشخیص اعتیاد، مشاوره ژنتیك، مشاوره خانواده و آموزش های فردی و اجتماعی عرضه می گردد.
با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشكی بیمارستان فوق تخصصی خون و آنكولوژی میرزا محمد صادقیان فیروزآبادی و بانو در مجتمع بیمارستانی شهید صدوقی بعنوان بزرگترین مركز آموزشی، پژوهشی و درمانی خون و سرطان جنوب كشور هم به بهره برداری رسید.
به گزارش وبدا، این بیمارستان در زمینی با زیربنای هشت هزار و 500 متر مربع و با ظرفیت 116 تخت بیمارستانی در 6 طبقه تولید شده است.
بیمارستان فوق تخصصی خون و آنكولوژی شامل بخش های غربالگری خون و سرطان، درمانگاه، اتاق عمل سرپایی، بخش مراقبت های ویژه و پیوند مغز و استخوان، خون و آنكولوژی بزرگسالان و اطفال، مركز تحقیقات و بخش جراحی خون و آنكولوژی است.
این بیمارستان با اعتباری بالغ بر 21 میلیارد تومان و با مشاركت فرزندان مرحوم صادقیان و بانو از خیرین بزرگوار حوزه سلامت، تولید شده است.
مركز تحقیقات این بیمارستان، معتبرترین مركز تحقیقات خون و سرطان خاورمیانه است.1397/06/27
13:33:20
5.0 / 5
4179
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
آقای هویج - رژیم غذایی لاغری

Mr.Havij
mrhavij.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آقای هویج محفوظ است

آقای هویج

رژیم غذایی لاغری