وجود ۱۴۰ هزار سفیر سلامت دانش آموزی در شهرستان های استان تهران

وجود ۱۴۰ هزار سفیر سلامت دانش آموزی در شهرستان های استان تهران به گزارش آقای هویج مدیركل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران اظهار داشت: اگر مقرر است امروز برای سلامت مردم تصمیم بگیریم، بطور قطع اولویت با درمان است، اما اگر می خواهیم برای سلامت مردم در ۱۰ سال آینده تصمیم گیری نماییم، نیازمند پیشگیری هستیم كه باید از مدرسه آغاز شود.


به گزارش آقای هویج به نقل از ایسنا، دكتر محمد صیدلو در همایش ملی سفیران سلامت دانش آموزی، اظهار داشت: امروز از میان ۱۴۰ هزار سفیر سلامت شهرستان های استان تهران و دو میلیون دانش آموز سفیر سلامت كل كشور، تعدادی شان در این مراسم حضور دارند.
وی ادامه داد: اگر مقرر است امروز برای سلامت مردم تصمیم بگیریم، بطور قطع اولویت با درمان است، اما اگر می خواهیم برای سلامت مردم در ۱۰ سال آینده تصمیم گیری نماییم، نیازمند پیشگیری هستیم.
صیدلو با اشاره به اینكه پیشگیری نیازمند آموزش است، افزود: این آموزش هم باید از مدرسه آغاز شود. ازاین رو باید مدرسه و آموزش و پرورش با كیفیت بسازیم. بنده آمادگی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران را برای رسیدن به این اهداف در راه آبادی كشور اعلام می كنم.1398/02/02
15:38:01
5.0 / 5
4175
تگهای خبر: آموزش , پیشگیری , درمان , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
آقای هویج - رژیم غذایی لاغری

Mr.Havij
mrhavij.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آقای هویج محفوظ است

آقای هویج

رژیم غذایی لاغری