صدور 500 هزار جلد دفترچه بیمه سلامت برای مددجویان كمیته امداد تا كنون

صدور 500 هزار جلد دفترچه بیمه سلامت برای مددجویان كمیته امداد تا كنون به گزارش آقای هویج مدیركل بیمه گری و درآمد سازمان بیمه سلامت درباب آخرین وضعیت بیمه مددجویان كمیته امداد اظهار داشت: صدور دفترچه به مددجویان به وضعیت باثباتی رسیده و تابحال برای 500 هزار نفر دفترچه صادر و پزشكان خانوار آنها مشخص شده است.


به گزارش آقای هویج به نقل از ایسنا، داوود حاجی قاسمعلی اظهار داشت: بر طبق فهرست ارائه شده از طرف كمیته امداد حدود ۸۰۰ هزار نفر از مددجویان كمیته امداد واجد شرایط دریافت دفترچه از سازمان بیمه سلامت ایران هستند كه با وجود اعلام زمان صدور دفترچه تابحال ۵۰۰ هزار نفر به دفاتر پیشخوان برای دریافت دفترچه مراجعه نموده اند.
وی افزود: با عنایت به زمان تعیین شده از خرداد ماه سال ۹۸ خدمات بسته بیمه پایه سلامت به مددجویان كمیته امداد صرفا بوسیله دفترچه بیمه صورت می گیرد و كارت و اوراق به هیچ عنوان پذیرفته نمی گردد.
مدیركل بیمه گری و درآمد سازمان بیمه سلامت اظهار داشت: بنظر می رسد كه بعضی از مددجویان باقی مانده یعنی حدود ۱۵۰ هزار نفر همپوشانی بیمه ای داشته باشند كه در چارچوب شیوه نامه صرفا می توانند از یك بیمه بهره مند شوند.
بنابر اعلام روابط عمومی سازمان بیمه سلامت، حاجی قاسمعلی اضافه كرد: البته برخی افراد نیز امكان دارد تا زمانی كه به دفترچه بیمه نیاز نداشته باشند از مراجعه به دفاتر پیشخوان امتناع كنند. پیگیری بیمه سلامت برای دریافت دفترچه از طرف مددجویان همچنان ادامه دارد و در صورت بازگشت دفترچه برای آنان صادر و از خدمات بیمه سلامت بهره مند خواهند شد.
منبع:

1398/06/25
19:41:41
5.0 / 5
4199
تگهای خبر: بیمه , پزشك , خدمات , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
آقای هویج - رژیم غذایی لاغری

Mr.Havij
mrhavij.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آقای هویج محفوظ است

آقای هویج

رژیم غذایی لاغری