معاون درمان وزارت بهداشت خبر داد:

سیر نزولی میزان رعایت پروتكل های بهداشتی در كشور

سیر نزولی میزان رعایت پروتكل های بهداشتی در كشور خوزستان معاون درمان وزارت بهداشت با اشاره به وضعیت شیوع بالای بیماری های حاد تنفسی ناشی از كروناویروس در چند استان كشور، اظهار داشت: عدم رعایت پروتكل های بهداشتی و بی گمان ناقلین بدون علامت، نقش بسزایی در گسترش و همه گیری این ویروس دارند.دکتر قاسم جان بابایی در نشست ستاد مبارزه با کرونای استان خوزستان که امروز ۲۸ خردادماه با حضور نمایندگان استان، در دانشگاه جندی شاپور اهواز برگزار شد، با اشاره به سیر نزولی میزان رعایت پروتکل های بهداشتی در کشور، اظهار نمود: رعایت بهداشت فردی و دستورالعمل های بهداشتی تنها راه قطع زنجیره انتقال عفونت بشمار می رود.

به گزارش آقای هویج به نقل از وبدا دانشگاه علوم پزشکی اهواز، وی با اشاره به وضعیت شیوع بالای بیماری های حاد تنفسی ناشی از کروناویروس در چند استان کشور، اظهار داشت: عدم رعایت پروتکل های بهداشتی و بی گمان ناقلین بدون علامت، نقش بسزایی در گسترش و همه گیری این ویروس دارند.

جان بابایی یکی از مهم ترین راه های پیشگیری در مقابل بیماری کووید ۱۹ را استفاده از وسایل حفاظت فردی همچون ماسک برشمرد.

در این جلسه، نمایندگان حاضر در جلسه و رئیس مجمع نمایندگان استان خوزستان ضمن اشاره به مسائل مبتلایان حوزه انتخابی خود، مواردی در این خصوص ارائه کردند.

در اختتام معاون درمان وزارت بهداشت در مورد ضرورت تامین اعتبارات لازم در امتداد مبارزه با کروناویروس اصرار کرد.

معاون درمان وزارت بهداشت همین طور امروز به همراه سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز، از بخش های مختلف بیمارستان امیرالمومنین(ع) وابسته به سازمان تامین اجتماعی استان خوزستان بازدید کرد.

در این بازدید ضمن بررسی شرایط بیماران بستری شده، از آخرین اقدامات انجام شده در امتداد ارائه خدمات به بیماران مبتلا به کرونا بازدید به عمل آمد و سفارش های لازم جهت بهبود کیفیت پروتکل های درمانی ویژه بیماران کرونایی توسط معاون درمان وزیر بهداشت ارائه شد.
1399/03/29
11:59:47
5.0 / 5
2294
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
آقای هویج - رژیم غذایی لاغری

Mr.Havij
mrhavij.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آقای هویج محفوظ است

آقای هویج

رژیم غذایی لاغری