معاون وزیر بهداشت:

واكسن كرونا تا سال دیگر به دست ما نمی رسد

واكسن كرونا تا سال دیگر به دست ما نمی رسد آقای هویج: معاون بهداشت وزیر وزارت بهداشت با اشاره به اینكه متاسفانه واكسن كرونا تا سال دیگر بدست ما نخواهد رسید، تصریح كرد: صنعتگران كشور باید خویش را با تولید همراه با زندگی مسالمت آمیز با كرونا به مدت دو سال آماده كنند.


به گزارش آقای هویج به نقل از ایسنا، علیرضا رئیسی در مراسمی که به مناسبت روز ملی صنعت و معدن با حضور معاون اول رئیس جمهوری در سالن خلیج فارس نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد، با اشاره به اینکه کشوری مثل آمریکا رتبه اول در دنیا در زمینه درگیری با کرونا را دارد، اظهار نمود: تا کنون در دنیا حدود ۱۰ میلیون و پانصد هزار نفر درگیر بیماری کرونا هستند و حدود ۵۴۰ هزار نفر هم فوت کردند. در ایران هم تابحال ۲۲۰ هزار نفر مبتلا و 10 هزار و ۴۰۰ نفر فوتی داشتیم.
وی با تاکید بر اینکه ویروس کرونا تا کنون نه درمان مشخصی دارد و نه واکسنی برای آن یافت شده است، اظهار داشت: با عنایت به این که تا کنون درمان و واکسن کرونا یافت نشده، در نتیجه باید راه های غیر درمانی برای مقابله با آن باید در پیش بگیریم.
معاون وزیر بهداشت در ادامه با اشاره به وظایف بخش صنعت در مقابله با کرونا تصریح کرد: امروز بخش صنعت سه وظیفه اصلی بر عهده دارد که مهم ترین آن سرپا نگه داشتن این بخش است. به لطف خدا در ایران و در اوج انتشار کرونا این بخش تاب آورد. افتخار و کاری بزرگ است که در اوج انتشار کرونا فروشگاه های ما خالی نشدند.
رئیسی افزود: دومین مأموریت بخش صنعت در مقابله با کرونا این است که سلامت خانواده صنعت را که حدود ۱۴ میلیون نفر نیروی کار خود و اعضای خانواده آنها که در مجموع ۵۰ میلیون نفر هستند، حفظ کند.
وی سومین مأموریت بخش صنعت را ادامه فعالیت در زمینه تولید اقلام و تجهیزات مورد نیاز بخش درمان عنوان نمود و اظهار داشت: اوایل بیماری ما غافل گیر شدیم و پرسنل ما حتی ماسک نداشتند، اما صنعت به سرعت وارد شد و با تغییر خطوط تولید خود، مبادرت به تولید اقلام و تجهیزات مورد نیاز بخش درمان کردند. امروز ما به صادرات اقلام و تجهیزاتی از قبیل ونتیلاتور وارد شده ایم.
معاون وزیر بهداشت در انتها با اشاره به اینکه مطمئن باشید که متاسفانه واکسن تا سال دیگر بدست ما نخواهد رسید، تصریح کرد: صنعتگران کشور باید خویش را با تولید همراه با زندگی مسالمت آمیز با کرونا به مدت دو سال آماده کنند.1399/04/10
13:58:23
5.0 / 5
2196
تگهای خبر: بهداشت , بیمار , بیماری , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
آقای هویج - رژیم غذایی لاغری

Mr.Havij
mrhavij.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آقای هویج محفوظ است

آقای هویج

رژیم غذایی لاغری