آمادگی بیمارستان ها و اورژانس برای پذیرش مصدومان چهارشنبه سوری

آمادگی بیمارستان ها و اورژانس برای پذیرش مصدومان چهارشنبه سوری آقای هویج: معاون درمان وزارت بهداشت با اشاره به اینكه تمامی بیمارستان ها آمادگی پذیرش مصدومان حوادث مراسم چهارشنبه آخر سال را دارند، بر حضور متخصصین مقیم و تعیین تكلیف بیماران در بیمارستان ها تصریح كرد.


به گزارش آقای هویج به نقل از ایسنا، دكتر قاسم جان بابایی درمورد تمهیدات درمانی بیمارستان ها و آماده باش اورژانس در مراسم چهارشنبه آخر سال، اظهار داشت: تمامی تمهیدات لازم برای امدادرسانی به مردم در آخرین چهارشنبه سال اندیشیده شده است.

وی با اشاره به اینكه بیمارستان ها و اورژانس آمادگی لازم برای پذیرش و درمان مصدومان را دارند، تصریح كرد: امسال هم آمبولانس های اورژانس پیش بیمارستانی در میدان ها و نقاط پرتراكم شهری و ایمن، جهت امدادرسانی سریعتر به مصدومان مستقر خواهند بود و همینطور تمامی بیمارستان ها جهت پذیرش مجروحان و مصدومان احتمالی آمادگی كامل داشته و تمامی متخصصان مقیم در اورژانس های بیمارستان و تعیین تكلیف بیماران حضور خواهند داشت.

معاون درمان وزارت بهداشت اظهار داشت: برنامه مشخصی برای آماده باش بیمارستان های دولتی و خصوصی و همینطور اورژانس پیش بیمارستانی، در چهارشنبه آخر سال تدارك دیده شده است.


وی ادامه داد: در هر صورت، ما از حیث وظیفه سازمانی خودمان این آمادگی را برای اورژانس پیش بیمارستانی و بیمارستانی، مراكز سوانح و سوختگی در بخش دولتی و خصوصی، تمهیدات لازم را پیش بینی كرده ایم و امیدواریم مردم عزیز كشورمان به گونه ای چهارشنبه آخرسال را برگزار كنند كه به خود و دیگران صدمه نزنند. همینطور به گونه ای از فرزندان شان مراقبت كنند، كه امسال حادثه ای نداشته باشیم و تمهیدات ما فقط جنبه آمادگی داشته باشد.

دكتر جان بابایی تصریح كرد: به این منظور یك دستورالعمل برای دانشگاه ها ارسال شده است تا هماهنگی كامل جهت عرضه خدمت به هموطنان داشته باشیم.
براساس گزارش وبدا، وی درمورد این دستورالعمل توضیح داد: دستورالعمل آماده باش تمامی بیمارستانها جهت پذیرش مصدومین و مجروحین احتمالی از تاریخ ۱۹ اسفندماه تا ۲۴ اسفندماه، حضور متخصصین مقیم در اورژانس های بیمارستان ها، تعیین تكلیف كمتر از 6 ساعت بیماران به منظور تولید فضای كافی جهت حضور مجروحین احتمالی، دپوی اقلام مصرفی و غیر مصرفی مرتبط در اورژانس بیمارستانها در تاریخ مذكور، حضور متخصصین طب اورژانس و متخصصین بیهوشی در بیمارستان های پذیرنده بیماران ترومایی و دسترسی سریع به متخصص ارتوپدی، جراحی عمومی و همینطور فوق تخصص های مورد نیاز را به دانشگاه ها تاكید و متذكر می گردد.
1396/12/23
14:21:58
5.0 / 5
4404
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
آقای هویج - رژیم غذایی لاغری

Mr.Havij
mrhavij.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آقای هویج محفوظ است

آقای هویج

رژیم غذایی لاغری