مدیر عامل سازمان بیمه سلامت اعلام كرد

استمرار فعالیت ادارات سازمان بیمه سلامت در تعطیلات نوروز

استمرار فعالیت ادارات سازمان بیمه سلامت در تعطیلات نوروز آقای هویج: مدیرعامل سازمان بیمه سلامت از ارائه خدمت و فعالیت ادارات سازمان بیمه سلامت در تعطیلات نوروز اطلاع داد.


به گزارش آقای هویج به نقل از ایسنا، مهندس طاهر موهبتی در واپسین روزهای سال ۹۶ بصورت ویدیو كنفرانس با مدیران استانی بر لزوم فعالیت ادارات سازمان بیمه سلامت ایران در طول تعطیلات عید نوروز به منظور عرضه خدمت به بیمه شدگان تصریح كرد.
وی استقرار سامانه الكترونیكی را یكی از مهم ترین اهداف سازمان در سال آینده دانست و اضافه كرد: عرضه خدمات باكیفیت، رضایت بیمه شدگان و مشتری مداری از دیگر اهدافی است كه در برنامه عملیاتی سازمان در سال ۹۷ به آن تاكید گردیده است.
وی در ادامه اضافه كرد: اگر تا ۱۵ فروردین اقدامی انجام ندهیم به معنای این است كه پنج درصد هزینه های ما در كشور شكل گرفته است و خیلی باید تلاش نماییم كه این مبلغ را جبران و مدیریت نماییم. ازاین رو باید از همان روز اول اقداماتی كه در برنامه عملیاتی به آن اشاره شده است را جدی بگیریم تا با مشكلی روبرو نشویم.
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران با اشاره به اینكه این سازمان اكنون به مدیران بحران با تدبیر نیاز دارد، اظهار داشت: مدیری باید در این عرصه باشد كه بحران را مدیریت كند نه اینكه با عملكرد خود سبب تولید بحران شود.
وی با تاكید بر اینكه این سازمان در سال آینده برپایه سقف اعتبارات خود هزینه خواهد كرد، اضافه كرد: این اقدام كلیدی ترین، عاقلانه ترین و قابل دفاع ترین اقدامی است كه باید صورت گیرد.
بنابر اعلام اداره كل روابط عمومی سازمان بیمه سلامت، موهبتی به برنامه عملیاتی سازمان در سال ۹۷ اشاره نمود و اظهار داشت: بخش عمده ای از برنامه عملیاتی در زمینه مدیریت هزینه است كه باید در چهار ماهه اول سال در كشور شكل گیرد. همینطور مبحث دیگر در زمینه مدیریت هزینه بحث گایدلاین است كه اگر تعریف نشود، ۱۰۰ پروتكل تهیه و به استان ها ابلاغ خواهد گردید.
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران بیان كرد: استحاق سنجی در ۱۱۵ بیمارستان چهار استان كشور در بخش بستری شروع شده است كه استان ها موظف می باشند تا شش ماهه اول سال ۹۷ این مورد را به صورت كامل اجرا كنند. همینطور این اقدام در بخش سرپایی در بعضی استان ها باید به صورت پایلوت صورت گیرد تا در كشور اجرا نماییم.
مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران در انتها از موافقت سازمان برنامه و بودجه با اختصاص ۱۰۰۰ میلیارد تومان به این سازمان هم اطلاع داد و اظهار داشت: در صورتی كه این مبلغ پرداخت شود، مطالبات یك ماه دانشگاه ها و داروخانه ها پرداخت خواهد شد.1396/12/28
19:49:51
5.0 / 5
4141
تگهای خبر: بیمه , سازمان , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
آقای هویج - رژیم غذایی لاغری

Mr.Havij
mrhavij.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آقای هویج محفوظ است

آقای هویج

رژیم غذایی لاغری