ارائه خدمت ۸۵۰ پزشك و پرستار به زائران امام رضا (ع)

ارائه خدمت ۸۵۰ پزشك و پرستار به زائران امام رضا (ع) آقای هویج: معاون كل وزارت بهداشت اظهار داشت: بیشتر از ۸۵۰ پزشك، پرستار و پیراپزشك در حركتی خود جوش و داوطلبانه و به صورت شبانه روزی در ایستگاه های بین راهی و درون شهری به زائران امام رضا(ع) خدمات درمانی و مراقبتی عرضه می دهند.به گزارش آقای هویج به نقل از ایسنا، دكتر ایرج حریرچی همزمان با سالروز رحلت حضرت رسول اكرم(ص) با حضور در ایستگاه های خدمات رسانی به زائران پیاده امام رضا(ع) در محور ملك آباد- مشهد ضمن بررسی روند عرضه خدمات، با زائران پیاده در مورد میزان رضایت آنها از خدمات رسانی در بخش بهداشتی و درمانی گفتگو نمود.
وی در حاشیه این بازدید با اشاره به اینكه طی پنج روز پایانی ماه صفر، زائران امام رضا (ع) از مناطق مختلف و كشورهای دیگر عازم مشهد مقدس می شوند، اظهار داشت: تیم های بهداشتی و درمانی برای خدمات رسانی مطلوب به زائران در آماده باش كامل هستند و در صورت نیاز خدمات عرضه می دهند.
حریرچی اضافه كرد: در این مدت بیشتر از ۸۵۰ پزشك، پرستار و پیراپزشك در یك حركت خود جوش و داوطلبانه و به صورت شبانه روزی در ایستگاه های بین راهی و درون شهری به زائران امام رضا(ع) خدمات درمانی و مراقبتی عرضه می دهند.
وی با اشاره به اینكه بازرسان بهداشت محیط هم به صورت مستمر بر مراكز اسكان زائران و ایستگاه های بین راهی نظارت می كنند، اضافه كرد: تمام بیمارستان های شهر مشهد برای عرضه خدمات به زائران در آمادگی كامل هستند.
معاون كل وزارت بهداشت در ادامه اضافه كرد: پنج اتوبوس آمبولانس و چهار اورژانس هوایی در استان خراسان رضوی در آمادگی كامل هستند.
حریرچی در ادامه از بیمارستان امدادی شهید كامیاب از مراكز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشكی مشهد بازدید و در جریان روند عرضه خدمات درمانی به بیماران قرار گرفت.
او همینطور از طرح اورژانس متمركز این مركز بازدید و روند ساخت این پروژه را مورد ارزیابی قرار داد.
بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، كار ساخت این پروژه از سال ۹۴ برای گسترش خدمات رسانی با زیر بنای ۴۵۰۰ متر مربع در سه طبقه شروع شده است. این پروژه تا كنون ۸۵ درصد پیشرفت فیزیكی داشته است.
حضور در مراسم عزاداری سالروز رحلت پیامبر اكرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) دانشجویان در پردیس دانشگاه علوم پزشكی مشهد ازدیگر برنامه های سفر معاون كل وزارت بهداشت به مشهد مقدس بود.1397/08/17
21:32:06
5.0 / 5
4312
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
آقای هویج - رژیم غذایی لاغری

Mr.Havij
mrhavij.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آقای هویج محفوظ است

آقای هویج

رژیم غذایی لاغری