سناریوهای وزارت بهداشت درمورد نحوه پرداخت ها به پرسنل

سناریوهای وزارت بهداشت درمورد نحوه پرداخت ها به پرسنل به گزارش آقای هویج معاون درمان وزارت بهداشت اظهار داشت: رویكرد ما در پرداخت به پرسنل، بر مبنای مشاركت و استفاده از نظر كارشناسانه و تجربیات همكاران به خصوص همكاران صف است.


به گزارش آقای هویج به نقل از ایسنا، دكتر قاسم جان بابایی، معاون درمان وزارت بهداشت در جلسه مشترك معاونت درمان و معاونت توسعه و معاونین درمان و توسعه كلان مناطق كشور برای ساماندهی پرداخت های پرسنلی اظهار داشت: با عنایت به تاكید وزیر بهداشت در خصوص ضرورت بازبینی در نحوه پرداخت پرسنل، این جلسه با همراهی معاونت توسعه و مشاركت همكاران ستادی و صف برگزار شده است.
جان بابایی با اشاره به اینكه پیش از این پرداخت ها بر اساس عملكرد و سامانه قاصدك بوده است اظهار داشت: چندین سناریو در بازبینی پرداخت ها مطرح شده كه با همكاری معاونت توسعه و همكاران در ستاد مورد بررسی قرار خواهند گرفت. رویكرد ما بر مبنای مشاركت و استفاده از نظر كارشناسانه و تجربیات همكاران به خصوص همكاران صف است.
وی ادامه داد: در این سناریوها میزان درآمد بیمارستانها، سختی كار بیمارستانها، سختی كار بخشها، میزان تعرفهها و تعداد بیماران رجوع كننده، اضافه كار افراد و رضایتمندی بیماران و همكاران همچون مواردی هستند كه در مكانیسم های پرداخت لحاظ خواهند شد.
به گزارش وبدا، معاون درمان وزیر بهداشت افزود: تلاش می شود انعطاف پذیری در دستورالعمل ها برقرار باشد و اختیارت هیات رئیسه دانشگاهها محفوظ بماند. ازاین رو سیاستهای كلی تدوین و در اختیار دانشگاه ها قرار خواهد گرفت.1398/10/19
23:23:23
5.0 / 5
4358
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
آقای هویج - رژیم غذایی لاغری

Mr.Havij
mrhavij.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آقای هویج محفوظ است

آقای هویج

رژیم غذایی لاغری