برگزاری سالم و ایمن كنكور مدیون حضور فعال پرسنل بهداشتی است

برگزاری سالم و ایمن كنكور مدیون حضور فعال پرسنل بهداشتی است به گزارش آقای هویج رئیس مركز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت نظارت فعال عوامل بهداشتی این وزارتخانه در امر اجرای پروتكل های بهداشتی در سطح جامعه و همین طور برگزاری آزمونهای مختلف و مراسم محرم را تصریح كرد و اظهار داشت: برگزاری سالم و ایمن این آزمون ها و مراسم ها، مدیون تلاش همكاران بهداشتی است.


دکتر کیانوش جهانپور در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اقدامات انجام شده در جهت برگزاری ایمن و سالم کنکور سراسری و حساسیت وزارت بهداشت دراین زمینه، اظهار داشت: برگزاری کنکور با این وسعت برای هر نظامی مایه آبروست. کنکور سراسری ورود به دانشگاه ها به رغم تعداد بسیار بیشتر داوطلبان، بهتر و دقیق تر از آزمون کارشناسی ارشد و آزمون دکترای تخصصی انجام شد که جای تقدیر از عوامل اجرایی و نظارتی دارد.
وی در این زمینه افزود: هماهنگی بین بخشی مطلوب، دقت و جدیت عوامل بهداشتی در سراسر کشور نقش بسزایی در برگزاری آزمون ورودی دانشگاه ها با رعایت حداکثری پروتکل های بهداشتی داشت.
جهانپور اضافه کرد: حوزه بهداشت و همکاران ما در مراکز سلامت محیط و کار و ساختار بهداشتی کشور به رغم محدودیت هایی نظیر کمبود نیروی انسانی در همه ماه های اخیر به ویژه در بسیج ملی مقابله با کرونا، نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی در صنوف، اماکن و مشاغل در سراسر کشور، در نظارت بر برگزاری آزمون های استخدامی و ورودی دانشگاه ها و در ایام اخیر در موضوع برگزاری ایمن و سالم مراسم عزاداری ایام محرم در جای جای کشور حضور فعال، پررنگ و موثری داشته اند و این مهم نیاز و لزوم توجه بیشتر به این حوزه و همکاران این عرصه را خاطرنشان می سازد.
منبع:

1399/06/03
13:41:23
5.0 / 5
1961
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
آقای هویج - رژیم غذایی لاغری

Mr.Havij
mrhavij.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آقای هویج محفوظ است

آقای هویج

رژیم غذایی لاغری