نوشیدنی جدید برای رفع نگرانی چاقی

نوشیدنی جدید برای رفع نگرانی چاقی به گزارش آقای هویج كارشناسان شركت HVMN، فعال در تولید نوشیدنی های متنوع، برای نخستین بار با معرفی یك نوشیدنی جدید اعلام نمودند كه با مصرف آن توانایی سوخت وساز بدن بسیار افزایش یافته و دیگر نیازی نیست كه مردم در روزهایی همچون عید، نگران مصرف كنترل نشده مواد غذایی متنوع باشند.


به گزارش آقای هویج به نقل از ایسنا و به نقل از تلگراف، این نوشیدنی جالب حاوی موادی است كه با مصرف آن متابولیسم بدن مانند وضعیت رژیم و چربی سوزی تغییر می كند. این پدیده در دنیای شیمی معروف به وضعیت كتوزیز است.
كتوزیز وضعیتی است كه در آن میزان كتون ها در خون افزایش یافته و این وضعیت معمولا همراه با شرایط هیپرستونمی مشاهده می گردد. كتون ها با فرایند كتوژنز در زمان كمبود ذخایر گلیكوژن كبدی تشكیل می شوند. استواستات و بتا-هیدروكسی بوتیرات از كتون هایی هستند كه برای تولید انرژی استفاده می شوند كه معمولا با ورزش زیاد شرایط برای وقوع وضعیت كتوزیز آماده می گردد.
با مصرف این نوشیدنی ذخایر تامین انرژی بدن به سمت چربی ها متمایل شده و بعد از چند دوره مصرف، ذخیره چربی اضافی حذف خواهد شد.
جف وو، مدیر اجرایی شركت HVMN اظهار داشت: هدف ما از عرضه این محصول رفع نگرانی مردم از چاقی مضاعف در دوران تعطیلات سال نو است. در واقع با مصرف این دارو دیگر نگرانی برای افزایش وزن وجود ندارد.
وی در ادامه اضافه كرد: نخستین نمونه این نوشیدنی با قیمت ۳۳ دلار برای هر بطری در سال ۲۰۱۸ به بازار عرضه خواهد شد.


 

1396/10/11
13:30:33
5.0 / 5
4924
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
آقای هویج - رژیم غذایی لاغری

Mr.Havij
mrhavij.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آقای هویج محفوظ است

آقای هویج

رژیم غذایی لاغری