نوبت چهارم واکسن هنرمندان پیشکسوت تزریق شد

نوبت چهارم واکسن هنرمندان پیشکسوت تزریق شد بامداد امروز یکشنبه دُز چهارم واکسن کرونا به بالای 70 هنرمند پیشکسوت عضو موسسه هنرمندان پیشکسوت تزریق شد.


به گزارش آقای هویج به نقل از ایسنا، هم زمان با بیان ستاد ملی مقابله با کرونا برای تزریق دُز چهارم واکسن کرونا برای افراد بالای ۷۰ سال، به فاصله کمتر از سه روز مؤسسه هنرمندان پیشکسوت طبق اطاعیه ای اعلام نمود که از ساعت ۹ بامداد روز یکشنبه (۵ تیرماه) با حضور نمایندگان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و کادر درمان تزریق دُز چهارم واکسن کرونای هنرمندان پیشکسوت در محل این مؤسسه انجام می شود.
هنرمندان پیشکسوت باتوجه به نوع واکسنی که در سه دور پیشین دریافت کرده اند؛ دُز چهارم خودرا نیز به همین دلیل دریافت نمودند.

هنرمندان پیشکسوت ذخیره های باارزش فرهنگی هستند

سید محمود اسلامی -معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه واکسیناسیون نوبت چهارم کرونا با حضور در موسسه هنرمندان پیشکسوت و در جمع پیشکسوتان بر اهمیت حضور فعال هنرمندان پیشکسوت در عرصه فرهنگ کشور اصرار کرد و اظهار داشت که ایشان ذخیره های باارزش و تکرارناپذیر هستند.

وی هنرمندان پیشکسوت را بالاترین دارایی فرهنگ و هنر دانست و اظهار داشت: هر کشوری برای رسیدن به توسعه و دستیابی به ثبات، نیازمند منابع انسانی فعال است. در این راستا، دارایی های فکری، گران ترین و باارزش ترین داشته های یک کشور است. هنرمندان پیشکسوت نیز در زمره این دارایی ها هستند و بر همه ما واجب است که درتکریم و حفظ سلامتی و تندرستی این عزیزان نهایت تلاش را انجام دهیم.

اسلامی در این دیدار صمیمی با اشاره به ضرورت اجرای تزریق نوبت چهارم واکسن کرونا به هنرمندان پیشکسوت اظهار داشت: با گذشت یک دهه از عمر موسسه هنرمندان پیشکسوت به عنوان یکی از ظرفیت های خدمتگزاری در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، باتوجه و حمایت اعضای خود در راه و چارچوب خوبی قرار دارد و لازم است با استاندارد سازی فاکتورهای تکریم، ضمن انتقال تجارب سازمانی، به سمت بهینه کردن خدمات خود برای تکریم هر چه شایسته هنرمندان پیشکسوت حرکت نماید و ما هم در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همین طور اظهار نمود: در زمینه فرهنگ و هنر، مقوله هزینه معنایی ندارد و هر اعتباری که از طرف دولت در این حوزه در نظر گرفته می شود، سرمایه گذاری است و این سرمایه گذاری بالاترین سود را برای کشور، مردم و خود هنرمندان دارد.

اسلامی در گفت وگوی صمیمانه با هنرمندان پیشکسوت بر حمایت مادی و معنوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از موسسه هنرمندان پیشکسوت تاکید و ابراز امیدواری کرد که کارهای گذشته موسسه همچون سفرهای گروهی از سر گرفته شود و بر رفع هرگونه محدودیت و موانع برای پیشرفت امور این موسسه در جهت خدمت سانی بهتر به پیشکسوتان اصرار کرد.

او در آخر با ابراز خوشی از واکسینه شدن هنرمندان پیشکسوت در نوبت چهارم واکسن کرونا اظهار داشت: برای همه هنرمندان پیشکسوت آرزوی سلامتی دارم و امیدوار هستم این عزیزان نیز با هنر و تجربه گرانقدرشان، حلاوت و آرامش را به زندگی مردم شریف ایران هدیه دهند.

همین طور در حاشیه این دیدار و در اقدامی بداهه از طرف هنرمندان پیشکسوت، دست خط استاد قربانعلی اجلی با امضای هنرمندان پیشکسوت بمنظور قدردانی، تقدیم اسلامی شد.

هنرمندان پیشکسوت خط شکن هستند

سیدعباس عظیمی - مدیرعامل مؤسسه هنرمندان پیشکسوت ضمن تقدیر و تشکر از هنرمندان و با اشاره به استقبال گرم هنرمندان نسبت به حضور در محل این مؤسسه برای دریافت دُز چهار اظهار داشت: این خود می تواند رفتاری خط شکن، نمونه و الگویی برای دیگر افراد جامعه باشد تا آنها نیز مانند آنچه که طی دولت سیزدهم در زمینه روند واکسیناسیون شاهد بودیم دست یاری خودرا به دست دولت مردان دهند تا بتوانیم روند ایمنی نسبی جامعه را با تقویت این کمربند به گونه ای محکم تر به پیش ببریم و به امید خداد دیگر شاهد شکل گیری موج جدیدی از این ویروس در کشور نباشیم.

همچون هنرمندانی که برای دریافت دُز چهارم واکسن خود به محل موسسه مراجعه نموده اند می توان به اسماعیل آذر، انسیه شاه حسینی، قربانعلی اجلی، جواد افشین نژاد، احمدرضا احمدی، بهراد امین سلماسی، محمد ابهری، سوسن اصلانی، اسماعیل خلج، علی اصغر اسکندری، منیژه آرمین، محمدرضا سهرابی نژاد، اسدالله تابع منش، خسرو خورشیدی، محسن راستانی، ملیح ناصری، آرش تاج، اکبر محمدی، مهرک صفائیه، مهین نویدی یکتا، سیدعلی طاهری، کریم قربانی اعلائی، داود رواسانی، حسین اسرافیلی، منوچهر پناهی نژاد، حسین جعفری دارنجانی، محبوب عارفی، اکبر نیکان پور، داود فیاضی، مهرداد دلنوازی، محمدرضا جعفری بهنام، احمد طالبی نژاد، پری ملکی، داود دانشور، غلامرضا ملک عراقی، قاسم رفعتی، داود صادق سا، اکبر کرمی، بهمن عبدی، غلامعلی لطیفی، رضا بانگیز، سیدمحمد میرزمانی، حمید انگجی، کیهان دخت امین، امیر همتی، حسینعلی پرستار، علیرضا عابدی، هنگامه اخوان، هرمز سیرتی، پروین محبی، رشید وطن دوست، هادی جمالی، سید ضیا هاشمی، عباس بابویهی، ناصر آقایی، مریم معترف، کیومرث قورچیان، مظفر طاهری پور، پرویز بیگی حبیب آبادی، صفا آقاجانی، حسین اسرافیلی، علیرضا درویش نژاد، حسن نیک نژاد، آرمان استپانیان، آزیتا لاچینی، غلامحسین نوری، سید جواد آشفته، غلامرضا گمرکی، حسین زندباف و اکبر آزاد اشاره نمود.
1401/04/06
12:12:01
5.0 / 5
145
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
آقای هویج - رژیم غذایی لاغری

Mr.Havij
mrhavij.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آقای هویج محفوظ است

آقای هویج

رژیم غذایی لاغری