وزیر بهداشت مطرح كرد

لزوم تسریع در تكمیل طرح ها و پروژه های حوزه بهداشتی و درمانی

لزوم تسریع در تكمیل طرح ها و پروژه های حوزه بهداشتی و درمانی آقای هویج: در دیدار وزیر بهداشت و تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، بر لزوم تسریع در تكمیل طرح ها و پروژه های مختلف حوزه بهداشتی و درمانی تاكید گردید.


به گزارش آقای هویج به نقل از ایسنا، در این دیدار كه عصر روز گذشته با حضور دكتر سعید نمكی - وزیر بهداشت، دكتر همتی - معاون حقوقی و امور مجلس و تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در دفتر وزیر بهداشت برگزار شد، مهم ترین مسائل و چالش های بهداشتی و درمانی حوزه های انتخابی نمایندگان مجلس مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، در این دیدار، وكلای ملت مواردی همچون تكمیل پروژه ها و طرح های در دست اجرا، تامین اعتبارات لازم برای طرح های زیرساختی و زیربنایی بهداشت و درمان، تامین نیروی متخصص در مناطق كم برخوردار و افزایش ظرفیت های كمی و كیفی بخش درمان شهرستان ها و مناطق محروم را ذكر كردند.

همین طور در این ملاقات نمایندگان مجلس شورای اسلامی، با برشمردن فعالیت ها و خدمات مناسب وزارت بهداشت، تمهیدات بی نظیر این وزارتخانه در مقابله با تروریسم اقتصادی و تحریم گسترده كشور، عملكرد شایسته و جهادی وزیر بهداشت و مجموعه تابعه را مورد تقدیر قرار دادند و بر تداوم این حركت را خواهان شدند.

در ادامه دكتر سعید نمكی - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشكی با تشریح پاره ای از دستاوردهای وزارت بهداشت در دوران تحریم، بر عزم این وزارتخانه برای شكستن سد تحریم و تهدید اصرار كرد.
وی با اشاره به تامین دارو در شرایط تحریم و نداشتن مشكلات ملموس در این عرصه، آنرا ناشی از خودباوری جوانان و نخبگان جامعه، همدلی مردم و عنایات خاص الهی توصیف كرد.

همین طور در این دیدار، وزیر بهداشت با بررسی چالش ها و درخواست های وكلای ملت، بر عزم وزارت بهداشت برای تسریع در تكمیل طرح ها و پروژه های حوزه بهداشتی و درمانی خصوصاً در مناطق كم برخوردار اصرار كرد.

نمكی ضمن بررسی كامل مسائل مطروحه نمایندگان، معاونت های مرتبط را موظف به اجرای سریع موارد در خواستی و ارائه گزارش آن در اسرع وقت كرد.
منبع:

1398/10/24
14:15:49
5.0 / 5
4233
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , پزشك , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
آقای هویج - رژیم غذایی لاغری

Mr.Havij
mrhavij.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آقای هویج محفوظ است

آقای هویج

رژیم غذایی لاغری