ابتكارعمل سازمان بهداشت جهانی برای استان های كرونا زده یمن

ابتكارعمل سازمان بهداشت جهانی برای استان های كرونا زده یمن به گزارش آقای هویج سازمان جهانی بهداشت از پیشنهادهای بین المللی برای ارسال كشتی های مجهز به بیمارستان پرده برداشت.


به گزارش آقای هویج به نقل از ایسنا، به نقل از سایت شبکه العربیه، این بیمارستان ها به منظور پشتیبانی از یمن در مقابله با بیماری کرونا بخصوص در استان های عدن و المکلا، برنامه ریزی شده اند.
این مورد در اظهارات الطاف موسانی، نماینده سازمان بهداشت جهانی در یمن در ویدیو کنفرانس با دکتر نجیب العوج وزیر برنامه ریزی و همکاریهای بین المللی دولت مستعفی یمن با هدف بررسی طرح های مربوط به نحوه پاسخ به وضعیت ناشی از کرونا، همسوسازی منابع و تأمین نیازهای سیستم بهداشتی برای مقابله با اپیدمی کووید- ۱۹ عنوان شد.
همچون این پیشنهادات، ایجاد اتاق اضطراری مدیریت، توزیع کمک ها و مشارکت های گوناگون سازمان بهداشت جهانی، تسهیل دسترسی به آنها و هماهنگی روش های مهار پاندمی کرونا هستند.
خبرگزاری دولتی یمن به نقل از نماینده این سازمان در یمن، ورود ۱۴ هزار نمونه تست اضافی و ۱۱۰۰ محلول های آزمایشگاهی ویژه ویروس کرونا را مورد تاکید قرار داد.
از دیگر موارد مطرح شده در این گفت وگوی از راه ویدیو، تلاشهای سازمان بهداشت جهانی برای تأمین نیازهای یمن، در صدر لیست اقدامات سازمان با عرضه پشتیبانی از راه صندوق پاسخ بشردوستانه وابسته به سازمان ملل متحد و همینطور تعریف نیازهای خاص یمن از راه دفتر اصلی در ژنو و عرضه آنها برای کلیه جهات اهدا کنندگان در سطح بین المللی بود.
این گفتگو به دنبال اعلام عدن بعنوان شهری آلوده به انواع همه گیرها و بیماری ها، بخصوص کرونا و دیگر امراض عفونی از جانب دولت مستعفی یمن صورت گرفت.
مقامات بهداشت یمن عصر دوشنبه ۱۱ مه، اعلام نمودند که مجموع موارد قطعی مبتلا شدن به کرونا در یمن از ۱۰ آوریل، به ۵۶ مورد رسیده که (۹) مورد جان باخته و یک مورد هم بهبود یافته است.1399/02/23
23:36:49
5.0 / 5
2444
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
آقای هویج - رژیم غذایی لاغری

Mr.Havij
mrhavij.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آقای هویج محفوظ است

آقای هویج

رژیم غذایی لاغری