آمریكای لاتین كانون جدید شیوع ویروس كرونا در جهان

آمریكای لاتین كانون جدید شیوع ویروس كرونا در جهان آقای هویج: تعداد موارد مبتلاشدن به بیماری كووید 19 در آمریكای لاتین رو به افزایش است و هم اكنون این منطقه به كانون همه گیری این بیماری تبدیل گشته است.


به گزارش آقای هویج به نقل از ایسنا، طبق اعلام سازمان بهداشتیِ "پان آمریکن"، آمار مبتلایان به بیماری کووید ۱۹ در این منطقه به دنبال افزایش هشداردهنده موارد جدید مبتلاشدن از اروپا و ایالات متحده آمریکا فراتر رفت.
گزارش ها حاکی از آنست که تابحال بیش از ۲.۴ میلیون مورد مبتلاشدن به بیماری کووید ۱۹ در این منطقه ثبت شده که ۱۴۳ هزار نفر از آنان فوت کرده اند.
در میان کشورهای این منطقه وضعیت شیوع بیماری کووید ۱۹ در برزیل هشداردهنده است. همین طور پرو و شیلی از دیگر کشورهای این منطقه هستند که بیشترین لطمه را متحمل شده اند.
همین طور مدیر سازمان بهداشت پان آمریکن اشاره کرد: حالا زمان آن است تا قدرت خودرا حفظ نماییم، هوشیار باشیم و اقدامات تایید شده بهداشت عمومی را اجرایی نماییم.
به گزارش مدیکال دیلی، وی ادامه داد: باید از آنچه در مناطق دیگر انجام گرفته درس بگیریم و آموزه های آنها را در منطقه خود به کار گیریم.
منبع:

1399/03/07
19:47:20
5.0 / 5
2419
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
آقای هویج - رژیم غذایی لاغری

Mr.Havij
mrhavij.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آقای هویج محفوظ است

آقای هویج

رژیم غذایی لاغری