كشف ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار قرص و داروهای كمیاب در تهران

كشف ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار قرص و داروهای كمیاب در تهران به گزارش آقای هویج رئیس كلانتری ۱۴۹ امامزاده حسن از كشف دو میلیون و ۷۰۰ هزار قرص و داروهای مسكن كمیاب از یك مغازه در تهران اطلاع داد.


به گزارش آقای هویج به نقل از ایسنا، سرهنگ ایوب صالحی در توضیح این خبر اظهار داشت: ماموران کلانتری ۱۴۹ امامزاده حسن با دریافت گزارشی در خصوص اینکه مالک مغازه متروکه ای در حوالی بزرگراه سعیدی مقدار فراوانی دارو و قرص های مسکن کمیاب که بیشتر به بیمارستان ها فروخته می شود و در داروخانه عرضه نمی گردد، در داخل مغازه اش جمع آوری کرده و در حال توزیع است، بررسی مبحث در اختیار تیمی از ماموران عملیات کلانتری قرار گرفت.
و اضافه کرد: در تحقیقات پلیسی مغازه متروکه و هویت مالک آن شناسایی و نتیجه تحقیقات پلیسی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.
وی عنوان­ کرد: مراقبت های ویژه پلیسی ادامه داشت تا اینکه ظهر روز گذشته با دستور قضائی مالک مغازه دستگیر و در بازرسی از داخل مغازه وی دو میلیون و ۷۰۰ هزار قرص و داروهای مسکن کمیاب کشف شد.
برپایه گزارش سایت پلیس، رئیس کلانتری امام­زاده حسن با اشاره به اینکه ارزش ریالی امول کشف شده توسط کارشناسان مبلغ ۱۵ میلیارد ریال برآورده شده است، اظهار داشت: متهم بعد از اعتراف به جرم ارتکابی برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.
منبع:

1399/05/05
15:01:40
5.0 / 5
1874
تگهای خبر: بیمار , بیمارستان , دارو , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
آقای هویج - رژیم غذایی لاغری

Mr.Havij
mrhavij.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آقای هویج محفوظ است

آقای هویج

رژیم غذایی لاغری