معاون وزیر بهداشت:

فرصت پیش آمده در كرونا برای اصلاح ساختار ارائه خدمات غنیمت است

فرصت پیش آمده در كرونا برای اصلاح ساختار ارائه خدمات غنیمت است به گزارش آقای هویج همدان معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشكی اظهار داشت: فرصت پیش آمده در كرونا را برای اصلاح ساختار ارائه خدمات غنیمت شماریم.


دکتر قاسم جان بابایی چهارشنبه ۱۹ شهریورماه در جلسه هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی ابن سینای همدان، اظهار نمود: دانشگاه علوم پزشکی همدان همچون دانشگاه های خوب و باصالت است و از این ظرفیت برخوردارست که در ردیف دانشگاه های طراز اول قرار گیرد.
وی با اعلان اینکه دانشگاه علوم پزشکی همدان همچون دانشگاه های فعال است و مسئولیت خودرا به درستی انجام می دهد، اضافه کرد: حرکت دانشگاه در راه مناسب رضایت مردم را فراهم می آورد و بر این اساس باید از ظرفیت خود برای کسب جایگاه بالاتر استفاده نماید.
جان بابایی هدف نخست از حضور خود در این استان را قدردانی از زحمات و تلاش مسئولان و کارکنان دانشگاه عنوان نمود و تصریح کرد: زحمات شبانه روزی مسئولان و کارکنان دانشگاه در مدیریت بحران کرونا قابل تحسین و بسیار باارزش است بدین جهت بر خود وظیفه می دانم از تلاش همه مسئولان این مجموعه تشکر و قدردانی کنم.
معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به اینکه انتقال تجارب دومین هدف این حضور و جلسه است، بیان کرد: تجربه میدانی بسیار باارزش است و انتقال این تجارب سبب بررسی نقاط ضعف و قوت شده و در مدیریت این شرایط بیشتر به ما کمک می نماید.
جان بابایی افزود: آموزش باید در رأس معاونت های دانشگاه در بحران کرونا باشد و این فرصت مغتنمی است که تولیدات معاونت آموزشی دانشگاه در این ایام مورد ارزیابی و بررسی قرار گیرد چونکه تمام مجموعه بهداشت و درمان مصرف کننده تولیدات معاونت آموزشی هستند.
معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در ادامه با اعلان اینکه لازم است فرصت پیش آمده در کرونا را برای اصلاح ساختار ارائه خدمات مغتنم شماریم، اظهار داشت: آدم هایی که در بحران کرونا از دست رفتند بیشترین سرمایه و ضرر کشور در این شرایط محسوب می شوند بدین سبب اگر از این فرصت برای اصلاح ساختار بهره مند نشویم به تعهد خود عمل نکرده ایم.
وی اشاره کرد: باید با بهره گیری از اصلاح ساختار، برای روزهای غیر کرونایی پروسه ایمن تر و روان تری از خدمت داشته باشیم بدین سبب باید از پبشنهادات و تجارب، استفاده بهتر و بیشتر صورت گیرد.
منبع:

1399/06/20
11:39:44
5.0 / 5
1517
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , پزشك , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
آقای هویج - رژیم غذایی لاغری

Mr.Havij
mrhavij.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آقای هویج محفوظ است

آقای هویج

رژیم غذایی لاغری