مدیرعامل سازمان بیمه سلامت:

تعجیل در حذف دفترچه بیمه سبب نارضایتی مردم می شود

تعجیل در حذف دفترچه بیمه سبب نارضایتی مردم می شود مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران با اشاره به اینکه حذف دفترچه بیمه به صورت گام به گام خواهد بود، اظهار داشت: تعجیل در حذف دفترچه سبب نارضایتی مردم می شود و می خواهیم با آگاهی کامل این برنامه را اجرایی نماییم.


به گزارش آقای هویج به نقل از ایسنا و بنابر اعلام پایگاه خبری سازمان بیمه سلامت ایران، بامداد امروز جلسه شورای مدیران سازمان بیمه سلامت ایران با حضور مدیرعامل سازمان بیمه سلامت به منظور عرضه گزارشی از اقدامات صورت گرفته برگزار شد.
دکتر محمد مهدی ناصحی در این نشست با تکیه بر اینکه این سازمان باید تا آخر دولت تمام توان و انرژی خویش را به کار گیرد تا برنامه های مهم در دست اجرا را به نتیجه برساند، اضافه کرد: بحث پوشش بیمه ای خدمات توانبخشی، اجرای نسخه نویسی و نسخه پیچی الکترونیک و به خصوص اجرای نظام ارجاع که لازمه پیشبرد برنامه پزشک خانواده و استقرار پرونده الکترونیک سلامت از فعالیتهای مهم و در اولویت سازمان بیمه سلامت است که باید با عمق بخشی و ایجاد مشوق ها تمام تلاش خویش را برای به نتیجه رساندن این اقدامات به کار گیریم.
وی در مورد حذف دفترچه های بیمه سلامت هم بیان نمود: این اقدام مقرر است به صورت گام به گام صورت گیرد؛ چون که هنوز آموزش های لازم به عرضه دهندگان خدمت داده نشده است و اصل مبحث بر این است که گیرندگان و عرضه دهندگان خدمت به درستی در مورد مزایای اجرای این طرح با عنایت به شیوع بیماری کرونا توجیه شوند.
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران افزود: بدون شک تعجیل در حذف دفترچه سبب نارضایتی مردم می شود که ما به دنبال آن نیستیم و می خواهیم با آگاهی کامل این برنامه را اجرایی نماییم. همینطور تمام تلاش بیمه سلامت عرضه خدمات مناسب به بیمه شدگان به خصوص افراد نیازمند است تا در این شرایط مشکلی از بابت دریافت خدمات درمانی نداشته باشند.1399/11/30
11:46:09
0.0 / 5
273
تگهای خبر: آموزش , بیمار , بیماری , بیمه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
آقای هویج - رژیم غذایی لاغری

mrhavij.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آقای هویج محفوظ است

آقای هویج

رژیم غذایی لاغری