نماینده زاهدان:

عدم همراهی مردم می تواند معادله كنترل كرونا را به هم بریزد

عدم همراهی مردم می تواند معادله كنترل كرونا را به هم بریزد آقای هویج: نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی اصرار كرد كه همراهی مردم و رعایت پروتكل های بهداشتی در چند هفته آینده نقش حائز اهمیتی در مهار ویروس كرونا دارد.


علیم یارمحمدی در گفت و گو با ایسنا، با تاکید بر لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی از طرف مردم در شرایط کرونا ویروس بیان کرد: بنده به مردم سفارش می کنم که در این روزها نیز همچنان حوصله به خرج داده و به پروتکل های بهداشتی توجه داشته باشند. باید از هرگونه سفرهای غیرضروری پرهیز شود. از طرف دیگر باید برای ماندن در خانه انگیزه ایجاد نماییم و برای ایام تعطیلات برنامه ریزی داشته باشیم.
ایشان سپس اظهار نمود: مردم نقش مهمی در کنترل این ویروس داشته و هر فردی در مدیریت این ویروس مسئول است. این که ما جلوی آغاز فعالیت ها و کسب وکارها را بگیریم امکان پذیر نیست، بلکه مردم هستند که باید با رعایت پروتکل های بهداشتی در کنترل این ویروس همراه باشند. در صورت عدم رعایت نکات بهداشتی و رفتن به سفرهای غیرضروری کشور می تواند درگیر موج دوم کرونا شده که آنگاه جامعه محکوم به شکست است.
نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: اگر ما نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی بی تفاوت باشیم اساسا با پشیمانی روبرو می شویم. در استان ما شاهد قسمتی از بی مبالاتی هایی بودیم و مردم که زندگی ایلی و عشیره ای دارند نسبت به پروتکل ها بی تفاوت شده که ما را باردیگر با موج دیگری از این ویروس درگیر کرده است.
یارمحمدی در آخر اشاره کرد: اگر سفرهای غیرضروری قرار باشد صورت بگیرد و پروتکل های بهداشتی کنار رود، اساسا ما با موج دوم این ویروس درگیر می شویم که تبعات آن برای جامعه سنگین است. حالا ما در مرحله مهار این ویروس هستیم و از مردم خواهش می نماییم که در چند هفته آینده نیز با مسئولان همراه باشند و همراهی مردم در آستانه کنترل کرونا بسیار حائز اهمیت می باشد.
منبع:

1399/03/03
14:27:06
5.0 / 5
2773
تگهای خبر: بهداشت , سفر , كنترل , ویروس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
آقای هویج - رژیم غذایی لاغری

Mr.Havij
mrhavij.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آقای هویج محفوظ است

آقای هویج

رژیم غذایی لاغری